PTT Kargo 29 Ekim 2019 Çalışıyor Mu?

PTT’lerde pazartesi günü işlem yapacak olan kişiler 28 Ekim’de PTT’lerin çalışma saatlerini araştırmayı sürdürüyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatilinin 1,5 gün olması nedeniyle “PTT’ler bugün açık mı?” sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Peki, PTT’ler 28 Ekim 2019 Pazartesi günü çalışıyor mu?

 

PTT Kargo, 29 Ekim 2019 Salı günü, diğer kamu kurumlarında olduğu gibi tam zamanlı olarak kapatılacak. Cumhuriyet Bayramı resmi tatil olduğundan, tüm PTT’ler Salı günü işlem yapamazlar.

28 Ekim 2019 Pazartesi günü PTT’ler, bankalar gibi öğlene kadar hizmet verecek. PTT’deki işlemlerini Pazartesi öğlene kadar yapamayan kişilerin bir sonraki işlem günü, 30 Ekim 2019 Çarşamba günü beklemeleri gerekecek.

29 EKİM YARIN PTT AÇIK MI?

Bankalar için geçerli olan durum PTT için de geçerli. PTT’de işlem yapmak isteyenler için 28 Ekim pazartesi günü saat 12.30’a kadar PTT’ler açık olacak. Banka ve PTT’ler Pazartesi günü saat 12.30’dan sonra bayram tatiline çıkacaklar.

YARIN KARGO AÇIK MI?

PTT Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, TNT Kargo, UPS Kargo ve DHL Kargo resmi tatillerde müşterilerine hizmet vermemekte.

Kargo Takip Sayfası Son Güncelleme Saati: 07.03.2021

Diğer Konular

Yazar Hakkında: Kargo Takip Admin
1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

1 Yorum

  1. PTT’nin her hizmetinde olduğu gibi PTT Kargo’nun da arife gündelerinde en azından yarım gün de olsa açık olması çok değerli. Özellikle kargo sektöründe önemli bir artı yaratıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.