Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Hepsiburada Kargo Takip – Gönderi Takibi

Kargo Takip Numaranızı Girin

Hepsiburada Kargom Nerede?  • Hepsiburada kargo takip numaranızı (gönderi numarası veya gönderi kodu) yukarıdaki kutucuğa giriniz.
  • “Gönderi Sorgula” butonuna basın
  • Takip işlemi sonuçları ekrana geldiğinde inceleyin.

Hepsiburada’nın Müşteri Hizmetleri’ne WhatsApp üzerinden ulaşabilmek için telefonunuza 0850 252 40 00 numaralı hattı kaydedin.

Hepsiburada hangi kargo takip?

Hepsiburada üzerinden verdiğiniz siparişler satıcı tarafından anlaşmalı olan kargo firması ile gönderilir. Her satıcı farklı kargo firması ile anlaşmaktadır. Hangi kargo ile gönderildiğini öğrenmek için bu adımları takip edin: Hesabım > Siparişlerim > Ürün Detayları > Kargo Takip

Hepsiburada Siparişlerimi nereden görebilirim?

Hepsiburada siparişinizi sorgulamanın en kolay yolu; Hesabım > Siparişlerim sayfası. Tüm siparişlerinizi bu sayfadan takip edebilirsiniz. Geçmiş ve şu anki gönderi hareketleri, gönderilmek üzere yola çıkıp çıkmadığı, durumunun ne olduğu hakkında bilgi edilebilirsiniz.

Sipariş no ile Kargom Nerede?

Satıcı tarafından size verilen gönderi numarasını yukarıda bulunan kutucuğa yazın ve kargonuzun nerede olduğunu sorgulayın. Genellikle ürünleriniz HepsiJET ile gönderilir. HepsiJET kargo takip adımları için bu sayfaya göz atabilirsiniz.

Genel Müdürlük Adesi: Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul

Operasyon Merkezi Adresi: İnönü Mah. Mimar Sinan Cad. No: 3 Gebze Güzeller OSB Gebze/Kocaeli

Telefon Bilgileri: 0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi)

HepsiJet Kargo Anahtar Kelimeler ve Etiketler

kargo takip, HepsiJet kargo takip, HepsiJet kargo takip no sorgulama, HepsiJet kargo kargom nerede, HepsiJet kargo gönderi takip, kargom nerede, HepsiJet kargo çalışma saatleri, HepsiJet gönderi sorgulama, HepsiJet kargo sorgulama, gönderi sorgulama, e-takip, HepsiJet kargo müşteri hizmetleri, Hepsiburada kargo takip, Hepsiburada kargo takip no sorgulama, Hepsiburada kargo kargom nerede, Hepsiburada kargo gönderi takip, Hepsiburada kargo çalışma saatleri, Hepsiburada gönderi sorgulama, Hepsiburada kargo sorgulama, Hepsiburada kargo müşteri hizmetleri

Resmi Websitesi: www.hepsiburada.com