“Horoz Lojistik Kargo Takip – Gönderi Takibi” üzerine 5 yorum

 1. Ben de A101 den köye teslimat sipariş verdim. Adres kargo sırasında girildiğine göre teslim edip etmeyecekleri baştan bilinmesi gerekir. Şu anda taşıma aşamasında. İnşallah ssaçmalık yapmazlar.

  Cevapla
 2. HOROZ LOJİSTİK ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN SİZ NE ARSIZ İNSANLARSINZI? YALANCI SAHTEKARLAR. TELEVİZYONU 10 GÜNDÜR SİPARİŞ VERDİM HALA GELEMDİ ALLAH SİZİ ÇEKTİĞİMİZ ACIYLADA MÜŞERREF KILSIN. AMİN

  Cevapla
 3. Eyyyy.!!!!! HOROZ LOJİTİK teslim etmeyeceğin bir gönderiyi ne halt etmeye kabul edip sonrada burası bizim ulaşım alanımızın dışında gerekçesiyle geri götürüyorsun.? türkiye içinde ulaşılamayan yer neresi.? alla gani gani b…… versin siden değil taşımacı sırt hammalı bile olmaz. yuh size.

  Cevapla
  • Ben de A101 den köye teslimat sipariş verdim. Adres kargo sırasında girildiğine göre teslim edip etmeyecekleri baştan bilinmesi gerekir. Şu anda taşıma aşamasında. İnşallah ssaçmalık yapmazlar.

   Cevapla
 4. Satın aldığım tv ne zaman gelecek merak ediyorum.. Üretim yeri olan Güney Kore’ den mı gelecek bu kadar uzun zamanda, şaşkınım… Tahmini teslim tarihi durmadan değişiyor, önce 13 şubat sonra 16 subat şimdi de 18 şubat yazıyor sizin sayfanızda… Sizin namınıza üzüldüm, bu kadar mı dağınık çalışıyor yılların Horoz Lojistik firması…

  Cevapla

Yorum yapın