Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

AGT Kurye Gönderi Takip

AGT Kurye takibi nasıl yapılır? Agt kurye alıcı veya gönderici olduğunuz kargoları bu sayfadan takip edebilirsiniz. AGT Kurye kargo takip numaranız ile altta bulunan formu kullanarak kargonuzu takip edip, tüm gönderi detaylarına anında ulaşabilirsiniz.


(aynigunteslim) gönderilerinizi bu sayfadan anında sorgulayın.

AGT kurye takip nasıl yapılır?

  • Müşteri seçme alanına gönderinizi gönderen firmayı seçin.
  • İlgili boşluğa Takip numaranızı (gönderi numarası veya teslimat numarası) giriniz.
  • Soyadınızın 2 harfini de girdikten sonra geçmiş ve şuanki tüm teslimat detaylarını inceleyebilirsiniz.

AGT Kurye Hizmetleri

Aynı Gün Teslim: Gönderinin sipariş edildiği/çıkış yapıldığı gün içerisine alıcısına önceden belirlenmiş teslimat zaman dilimleri içerisinde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Ertesi Gün Teslim: Şubeden teslim gibi bir seçeneğin sunulmaması sayesinde alıcı adresine çoklu ziyaret gerçekleştirebiliyoruz; bu da hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin yükselmesini sağlıyor.

Nitelikli Teslim: 2016 yılından beri finans sektöründeki müşterilerimize özel şubesiz bankacılık operasyonları için ​saha operasyonu hizmetleri üretiyoruz.

Güvenli Teslim: 1100 kurye ve 500’den fazla acente ağımız ile ihtiyacınıza özel hız seçenekleri ile verimli ve ekonomik bir teslimat alternatifi yaratıyoruz.

Express Teslim: Süper hızlı teslimata özel motorlu kurye ekibimiz ile ​2000 yılından beri express teslimat hizmeti sunuyoruz. istanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya şehirlerinde şehir içi gönderilerinizi 3 saat içersinde alıcısına ulaştırıyoruz.

AGT Kurye

Müşteri Hizmetleri: 0850 480 76 77

Mail Adresi: [email protected]

Resmi Websitesi: www.takipagt.aktif.com

agt kurye

agt kargo

agt kurye takip