Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

AGT Kurye Gönderi Takip

AGT Kurye takibi nasıl yapılır? AGT kargo alıcı veya gönderici olduğunuz kargoları bu sayfadan takip edebilirsiniz. AGT Kurye kargo takip numaranız ile altta bulunan formu kullanarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Kargo paketinize ait tüm gönderi detaylarına anında ulaşabilirsiniz.


(aynigunteslim) gönderilerinizi bu sayfadan anında sorgulayabilirsiniz.

AGT Kurye takip nasıl yapılır?

 • AGT Kargo takip ekranında müşteri seçme alanına gönderinizi gönderen firmayı seçin.
 • İlgili boşluğa Takip numaranızı (gönderi numarası veya teslimat numarası) giriniz.
 • Soyadınızın 2 harfini de girdikten sonra geçmiş ve şu anki tüm teslimat detaylarını inceleyebilirsiniz.

AGT Kurye Hizmetleri

Aynı Gün Teslim: Gönderinin sipariş edildiği/çıkış yapıldığı gün içerisine alıcısına önceden belirlenmiş teslimat zaman dilimleri içerisinde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Ertesi Gün Teslim: Şubeden teslim gibi bir seçeneğin sunulmaması sayesinde alıcı adresine çoklu ziyaret gerçekleştirebiliyoruz; bu da hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin yükselmesini sağlıyor.

Nitelikli Teslim: 2016 yılından beri finans sektöründeki müşterilerimize özel şubesiz bankacılık operasyonları için ​saha operasyonu hizmetleri üretiyoruz.

Güvenli Teslim: 1100 kurye ve 500’den fazla acente ağımız ile ihtiyacınıza özel hız seçenekleri ile verimli ve ekonomik bir teslimat alternatifi yaratıyoruz.

Express Teslim: Süper hızlı teslimata özel motorlu kurye ekibimiz ile ​2000 yılından beri express teslimat hizmeti sunuyoruz. istanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya şehirlerinde şehir içi gönderilerinizi 3 saat içersinde alıcısına ulaştırıyoruz.

AGT kurye Kuryem nerede?

AGT Kurye tarafından verilen gönderi numarasını üstteki boşluğa girin ve “Gönderi Sorgula” butonuna basın. Gönderinizi canlı takip edin. Kargonuzun nerede olduğunu canlı takip edin.

AGT kargo ne zaman gelir?

AGT Kurye 24 saat içerisinde teslim etmektedir, ortalama 12-18 saat. Maksimum süre 3 gün olarak belirlenmiştir. Aksilik olmadığı takdirde %80 Oranında 3 gün içerisinde teslim edilir.

AGT kurye hangi kargo iletişim?

AGT KURYE HİZMETLERİ A.Ş. 0850 480 76 77. Kurye Türkiye geneli iletişim numarasıdır.

AGT kurye dağıtıma çıktı ne demek?

Kargonuz size teslim edilmek üzere yola çıktığı anlamına gelir. Muhtemelen bir kaç saat içerisinde adresinize teslim edilecektir. Eğer evde yoksanız yarın tekrar dağıtıma çıkacaktır.
 • agt kurye

 • agt kargo

 • agt kurye takip

 • kargom nerede

 • kurye takip

 • sipariş takip

 • gönderi sorgulama

 • agt kurye iletişim

AGT Kurye iletişim

Müşteri Hizmetleri: 0850 480 76 77

Mail Adresi: aktif@aktif.com

Resmi Websitesi: www.takipagt.aktif.com

AGT Kurye Anahtar Kelimeler

kargo takip, AGT Kurye kargo takip, AGT Kurye kargo takip no sorgulama, AGT Kurye kargo kargom nerede, AGT Kurye kargo gönderi takip, kargom nerede, AGT Kurye kargo çalışma saatleri, AGT Kurye gönderi sorgulama, AGT Kurye kargo sorgulama, gönderi sorgulama, e-takip, AGT Kurye kargo müşteri hizmetleri