Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Aras kargo takibi nasıl yapılır? Aras kargolarınızı alttaki bulunan alandan sorgulayabilirsiniz. Kargo takip numaranız ile sorgulama yapın ve gönderinizin detaylarına, alıcı bilgilerine, gönderinizin nerede olduğu gibi bilgilere hızlıca ve anında ulaşın.

Bu sayfadan Aras Kargo Gönderilerinizi anında takip edebilirsiniz.

Kargom Nerede?

Kargo Takip Nasıl Yapılır?

 • Üstteki boşluğa yurtiçi veya yurtdışı kargo takip numaranızı boşluksuz bir şekilde giriniz.
 • Kargo takip numaranızda özel karakter vs. olmadığına emin olduktan sonra “Gönderi Sorgula” butonuna basınız.
 • Gönderinizin son durumunu ve canlı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 444 25 25
Eposta Adresi: info@araskargo.com.tr

Aras Kargo Takip

aras kargo sorgulama

“Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılır?” üzerine 11 yorum

 1. Aras Kargo Takip sistemi yine birçok kargo şirketine göre daha başaılı; fakat belki içinde bulunduğumuz özel zamanın etkisidir, birkaç gündür cevap almakta ve kargomdaki gecikmeyi takip etmekte sıkıntı yaşıyorum. Umarım bir an önce çözüm bulurlar. Coronavius zamanı diye anlayışlı olmaya çalışsam da, birkaç gün daha ulaşamazsam benim için sorun olacak.

  Cevapla
 2. Bütün gün kargomun nerede olduğunu öğrenmek için araştırıp durdum hic biryerde bulamadım yönlendirme için teşekkürler artık nerede olduğunu biliyorum.

  Cevapla
 3. Aras kargonun takip sistemi üzerinden rahatlıkla kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Çağrı merkezi için aynı şeyi söyleyemeyecegim tamamiyle sizi bekletmek üzerin kurulmuş 😀 En az 10 dk beklemeden müşteri temsilcisine bağlanamıyoruz. Ama dediğim gibi online kargo takip sistemi üzerinden rahatlıkla kargonuzun durumunu sorgulayabiliyorsunuz.

  Cevapla
 4. Aras kargo takip sisteminde sıkıntı yok güzel kargoya hemen ulasilabiliyoruz ama çalışanları kötü çok belki şubeye göre fark vardır ama bizim buradaki Aras kargo şubesi bizim eve nadiren kargo getiriyor onun haricinde hep şubeden elden alıyorum evde yoksunuz diye şubeden alacaksiniz diyor 7/24 evdeyim halbuki. Aras kargonun tek sıkıntısı bu ve çözmek için hiç caba göstermiyorlar çünkü şikayetleri dikkate almıyorlar kulak arkası. Onun haricinde güzel.

  Cevapla
 5. Birçok kargo şirketiyle karşılaştırdığımızda Aras kargo’nun takip sistemi oldukça başarılı. Müşteri hizmetleri anlamında fark yaratıyorlar.

  Cevapla
 6. Aras kargo bence Türkiyedeki en iyi kargo firmalarından biri. Diğeri ise yurtiçi kargo. Teslimatları son derece hızlı ve güvenli.

  Cevapla
 7. Aras kargo ürün takibi yapmak için bu linki buldum güzelce takip yapabiliyorum teşekkür ederim. Aras kargo bizim burda iyi calisiyor genel olarak çok şikayet var ama.

  Cevapla
 8. Aras kargo ile 1.5 günde kargomu ulaştırdım bugün kendilerine çok teşekkür ediyorum Mersin şubesi güzel Aras kargo sevdiğim bir kargo şubesi umarım Aras kargo bozulmaz hiçbir zaman.

  Cevapla
 9. Aras kargo şubesine 3 aydır ulaşamıyorum telefonu çalıyor açan yok bugün kargo teslim almaya gittim şubede çaktırmadan aradım telefon çalıyor yanında sırada kimse yok yinede açmıyor çalışan.

  Cevapla
 10. Aras kargo çoğu zaman problem yaşatıyor bizim buradaki Aras kargo şubesi inanılmaz kötü genel merkeze şikayet ediyoruz fakat umurlarinda değil böyle olması üzücü oluyor. Aras kargo harici alternatif çok olduğu için insanlar biraz rahatliyor düşüncesindeyim Aras kargo ile çalışan çoğu e-ticaret sitesinden alışveriş yapmamaya calisiyorum

  Cevapla

Yorum yapın