Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılır? | Kargo Takip, Kargo Hakkında Bilgiler

Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Şirket, Aras Kargo adına en çok tercih edilen kargo firmalarından biri olan müşterilerinin her konuda bilgi alabilmesi ve online işlem yapabilmesi için Türkiye’de de pek çok hizmet sunmayı teklif etti. Aras Kargo tarafından sunulan bu hizmetler, bilgi almak için siteye girebilecek kadar kişidir. Aras Kargo çevrimiçi hizmetlerde en çok kullanılan servis. Aras Kargo ile gönderilen kargoları ilgili sayfadan takip etmek mümkündür.

Aras Kargo Takip

Reklamsız, zahmetsiz kargo takip için: https://social.araskargo.com.tr/

Daha detaylı kargo takip için: https://www.araskargo.com.tr/trmobile/

Adreslerini kullanabilirsiniz.

Aras Kargo’yu takip edebilmek için kişilerin önce sisteme giriş yapmaları ve girişten sonra kargo takibi bölümündeki formu doldurmaları gerekmektedir. Aras Kargo‘yu takip edebilmek için, kişilerin gönderi numaralarını oluşturulan forma girmeleri gerekmektedir. Aras Kargo Takip Numarası, kargo teslim edildiği kişilere verilen faturaya dahil edilir. Gönderici veya alıcı tarafından yapılacak takip işlemlerinde belirtilen sevkiyat numarası sayesinde kargo takibi çok kolay bir şekilde yapılarak sonuçlandırılabilir. İnsanların Kargom işlemlerinde ticari şirketlere göre takip işlemleri yapmaları mümkündür. Bu tür işlemlerde, aynı sayfadaki e-ticaret izleme bölümü kullanılmalıdır.

E-ticaret izleme bölümünde, insanlar önce ticaret yaptıkları e-ticaret sitesini seçmeli ve sitedeki takip numarasını sisteme girmelidir. Problem durumunda Aras Kargo müşteri hizmetleri çözümler için aranabilir. Böylece hem bireysel hem de ticari işlemler Aras Kargo işlemleri ile kolayca takip edilebiliyor, bilgi edinebiliyorsunuz. Sunulan hizmetler ücretsizdir ve özellikle kargo operasyonları sürekli olarak güncellenmekte ve her geliştirme sisteme aktarılmaktadır. Bu sayede insanların kargo takip etmesi ve Aras Kargo güvencesiyle sevkiyat alması mümkün olmaktadır.

Teslimat Saatleri

Aras Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 08.30’da başlar ve Kapanış saati olan 18.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. Hafta sonu cumartesi günleri 08.30’dan 13.00’a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir

Aras Kargo Şikayet

Aras kargo hakkında şikayetlerinizi websitemizde dile getirebilir ve en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.


You May Also Like

Yazar Hakkında: Kargo Takip Admin

1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

10 Comments

  1. Aras kargo çoğu zaman problem yaşatıyor bizim buradaki Aras kargo şubesi inanılmaz kötü genel merkeze şikayet ediyoruz fakat umurlarinda değil böyle olması üzücü oluyor. Aras kargo harici alternatif çok olduğu için insanlar biraz rahatliyor düşüncesindeyim Aras kargo ile çalışan çoğu e-ticaret sitesinden alışveriş yapmamaya calisiyorum

  2. Aras kargo şubesine 3 aydır ulaşamıyorum telefonu çalıyor açan yok bugün kargo teslim almaya gittim şubede çaktırmadan aradım telefon çalıyor yanında sırada kimse yok yinede açmıyor çalışan.

  3. Aras kargo ile 1.5 günde kargomu ulaştırdım bugün kendilerine çok teşekkür ediyorum Mersin şubesi güzel Aras kargo sevdiğim bir kargo şubesi umarım Aras kargo bozulmaz hiçbir zaman.

  4. Aras kargo ürün takibi yapmak için bu linki buldum güzelce takip yapabiliyorum teşekkür ederim. Aras kargo bizim burda iyi calisiyor genel olarak çok şikayet var ama.

  5. Aras kargo bence Türkiyedeki en iyi kargo firmalarından biri. Diğeri ise yurtiçi kargo. Teslimatları son derece hızlı ve güvenli.

  6. Birçok kargo şirketiyle karşılaştırdığımızda Aras kargo’nun takip sistemi oldukça başarılı. Müşteri hizmetleri anlamında fark yaratıyorlar.

  7. Aras kargo takip sisteminde sıkıntı yok güzel kargoya hemen ulasilabiliyoruz ama çalışanları kötü çok belki şubeye göre fark vardır ama bizim buradaki Aras kargo şubesi bizim eve nadiren kargo getiriyor onun haricinde hep şubeden elden alıyorum evde yoksunuz diye şubeden alacaksiniz diyor 7/24 evdeyim halbuki. Aras kargonun tek sıkıntısı bu ve çözmek için hiç caba göstermiyorlar çünkü şikayetleri dikkate almıyorlar kulak arkası. Onun haricinde güzel.

  8. Aras kargonun takip sistemi üzerinden rahatlıkla kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Çağrı merkezi için aynı şeyi söyleyemeyecegim tamamiyle sizi bekletmek üzerin kurulmuş 😀 En az 10 dk beklemeden müşteri temsilcisine bağlanamıyoruz. Ama dediğim gibi online kargo takip sistemi üzerinden rahatlıkla kargonuzun durumunu sorgulayabiliyorsunuz.

  9. Bütün gün kargomun nerede olduğunu öğrenmek için araştırıp durdum hic biryerde bulamadım yönlendirme için teşekkürler artık nerede olduğunu biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.