Trendyol Kargo Takip

Trendyol siparişleriniz Trendyol Express ile gönderiliyorsa sipariş numaranızı aşağıda ki “Sipariş Numarası” kutucuğuna girdikten sonra “Kargo Sorgula” butonuna tıklayınız. Sistem kargo sorgulama işleminizi tamamladığında sonuçlar sayfada görüntülenecektir. Sorgulama sonuçları doğrudan trendyol veritabanından alınmaktadır.

Takip Numarası:

Trendyol Siparişim Nerede

Trendyol sipariş numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız trendyol müşteri hizmetlerini (0850 759 15 15) arayarak siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Trendyol Kargo Takip

trendyol takip no sorgulama

trendyol kargom nerede

trendyol gönderi sorgulama

24 Yorum

 1. Trendyol kargo takip sayfanız çok başarılı ve gayet yerinde olmuş. Bilgimiz oldu sevindik. Bu hizmetiniz için teşekkür ediyorum.

 2. Güvenilir ve gerçekten trendyol kargo takibi yapabilirsiniz site çok güzel ve çok beğendim herkese tavsiye ederim. Beklediğim trendyol kargomun nerde olduğunu hızlıca takip edebildim.

 3. Trendyol sitesi için başarılı bir sayfa olmuş böylelikle takipler çabuk takip edilebiliyor. Mennunum trendyol takip numarası veriyor onu buradan takip edebiliyorum oldukça başarılı

 4. buradan trendyol için gundelık takıplerımı gerceklestırıyorum cok basarılı bır sıte tesekkurler admmın

 5. Trendyol sitesindeki ürünlerimin kargolarını kolaylıkla takip ediyorum inanilmaz bir sistem daha da gelişmesi için öneriler sundum mail adersine kargo takip işi gerçekten çok hoş oluyor buradan

 6. yeniliğe açık ve sürekli kendini yenileyen Trendyol sitesini kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

 7. güzel bir tasarım ve düşünce olmus kargolarımızı rahatlıkla takip edebiliyoruz. Kolay gelsin

 8. Kargo Takip hizmetlerinde firma çok iyi. daha önce çalıştım firma sahibi ve personeli çok ilgili. tavsiye ederim

 9. Trendyol’da kargo takip yapabiliyoruz bunun için teşekkürler kendi sitesinden üyelik girişi yapmamız gerekiyor burdan hızlıca yapabiliyoruz, devamını bekleriz takip ediyoruz.

 10. mng ve surat kargodan uzak durun arkadaşlar. gelmedikleri halde “adresinizde bulunamadığınızdan … ” gibi standart mesajı gönderiyorlar.

 11. trendyol siparişlerini takip etmek için gerçekten bazen bu firmaların numaralarına ulaşmak çok zor oluyor. Teşekkürler admin

 12. Trendyol kargo takip sayfanız çok başarılı ve gayet yerinde olmuş. Bilgimiz oldu sevindik. Bu hizmetiniz için teşekkür ediyorum.

 13. Kargotakiptr üzerinden tüm kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilmemiz çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Farklı farklı sitelere girmek yerine buradan takip numarası girerek takip sağlayabiliyoruz. Trendyol kargo takip etmek kendi sitesinde bile düzgün çalışmıyorken burada sorunsuz takip sağlanıyor.

 14. Çok başarılı kargo takip uygulaması emekleriniz için teşekkürler burayı sık sık kullanıyorum birkaç eksikler var iletişim bölümünden gönderdim. Onun haricinde çok başarılı kargo takip yapabileceğimiz bir sistem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.