Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Sürat Kargo Takip – Gönderi Sorgulama – Kargo Takip

Kargo Takip Numaranızı Girin

Kargom Nerede?

Saat 22:46 - Sürat Kargo şubeleri şuanda kapalı

Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılır ?

Sürat Kargo Takip, kargo takip numarası kullanarak yapılır. Kargo takip numarası, kargoyu gönderirken verilen bir barkod numarasıdır ve altta bulunan “Takip Numarası” alanına yazıldığında, kargonun o an için nerede olduğu bilgisi ekrana gelecektir. Aşağıdaki adımları izleyerek Sürat Kargo Takip yapabilirsiniz:

 • Sürat Kargo’nun takip formunu bulun ve “Kargo Takip” seçeneğine tıklayın.
 • Kargo takip numaranızı “Takip Numarası” alanına yazın. Lütfen kargo takip numarasında özel karakter ve boşluklar olmadığından emin olun.
 • “Gönderi Sorgulama” butonuna tıklayın ve kargonuzun durumunu kontrol edin.

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo, 2003 yılında İstanbul’da kurulan ve hızla büyüyen bir kargo şirketidir. Şirket, 700’den fazla şubesi, 19 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi ve 2000’den fazla mobil dağıtım şubesi, 1000’den fazla araç filosu ve 6000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Sürat Kargo, müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Sürat Kargom Nerede?

Kargonuzun nerede olduğunu, alıcı bilgileri gibi detaylarını görebilirsiniz. Ayrıca, Sürat Kargo “Sürat Anında” hizmeti ile kuryenin nerede olduğunu, gönderinizin ne zaman teslim edileceği gibi bilgileri SMS yolu ile de iletebilir.

Eğer kargo takip formu ile sonuç alamıyorsanız, “0850 202 02 02” numaralı Sürat Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçip gönderiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sürat Kargo ayrıca taşımacılık hizmetleri dışında, hızlı ve güvenilir gönderi hizmetleri sunmaktadır.

Sürat Kargo İletişim

Sürat Kargo’nun resmi web sitesi olan www.suratkargo.com.tr daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ve iletişim için 0850 202 02 02 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

Etiketler: Sürat Kargo Takip, Kargo Durumu, Kargo Sorgulama, Sürat Kargom Nerede, Sürat Kargo Hizmetleri, Sürat Kargo İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sürat Kargo çalışma saatleri nedir?

  Sürat Kargo, Hafta içi 09.00 ile 18.30 arasında hizmet vermektedir. Pazar günü ve özel günlerde kapalı, Cumartesi günü ise 09.00-14.30 arasında hizmet verir.

 • Sürat kargo iletişim bilgileri

  Sürat kargo müşteri hizmetlerine 0850 202 0 202 numarası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sürat Kargonun resmi web sitesinde Canlı Destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

 • Kargonun nerede olduğunu öğrenme

  Sürat kargo tarafından size verilen gönderi numarasını yukarıdaki boşluğa yazın ve butona tıklayın. Bu aşamaları tamamladıktan sonra kargonuzun nerede olduğunu öğreneceksiniz. Sürat kargo takip no sorgulama işlemleri bu kadar kısa ve kolay işlemlerdir.