Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Sürat Kargo Takip | Gönderi Sorgulama

Sürat kargo takip numaranızı altta bulunan “Takip Numarası” alanına yazın. Sürat Kargo Takip numarasını alttaki alana yazdıktan sonra kargo bilgileri ekrana gelecektir. Kargonuzun durumunu, nerede olduğunu, alıcı bilgileri gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Kargom Nerede?

Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılır ?

 • Yukarıdaki boşluğa takip numaranızı boşluksuz bir şekilde yazın.
 • Kargo takip numaranızda özel karakter ve boşluklar olmadığından emin olduktan sona “Gönderi Sorgulama” butonuna tıklayın.
 • Artık gönderinizi canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo, 2003 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kısa süre içerisinde hızla büyüyen Sürat Kargo rakipleri ile aynı seviyeye gelmeyi başarmıştır. Günümüzde 700’den fazla şubesi, 19 bölge müdürlükleri, 24 aktarma merkezi ve 2000’den fazla mobil dağıtım şubesi, 1000’den fazla araç filosu ve 6000’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Sürat Kargom Nerede?

Yukarıda bulunan Kargo Takip Formu ile sonuç alamıyorsanız “0850 202 02 02” numaralı Sürat Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçip gönderiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sürat Kargo Hizmetleri

Sürat Kargo hizmetlerinden temeli bildiğiniz üzere taşımacılıktır. Sürat Kargo gönderilerinizi takip edebilmeniz için Sürat Anında hizmeti sunmaktadır. Kuryenin nerede olduğunu, gönderinizin ne zaman teslim edileceği gibi bilgileri size SMS yolu ile iletir. Ayrıca kargonuzu bu sayfada bulunan takip formu ile de yapabilirsiniz.

Sürat Kargo İletişim

Resmi Websitesi: www.suratkargo.com.tr

Tel: 0850 202 0 202 (Müşteri Hizmetleri)

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sürat Kargo çalışma saatleri nedir?

  Sürat Kargo, Hafta içi 09.00 ile 18.30 arasında hizmet vermektedir. Pazar günü ve özel günlerde kapalı, Cumartesi günü ise 09.00-14.30 arasında hizmet verir.

 • Sürat kargo iletişim bilgileri

  Sürat kargo Çağrı Merkezine ‘0850 202 0 202’ numarası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sürat Kargonun resmi web sitesinde Canlı Destek alanından da ulaşabilirsiniz.

 • Kargonun nerede olduğunu öğrenme Sürat Kargo?

  Sürat kargo tarafından size verilen gönderi numarasını yukarıdaki boşluğa yazın ve butona tıklayın. Bu aşamaları tamamladıktan sonra kargonuzun nerede olduğunu öğreneceksiniz. Sürat kargo takip no sorgulama işlemleri bu kadar kısa ve kolay işlemlerdir.