Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

UPS Kargo Takip – UPS Gönderi Sorgulama

Kargo Takip Numaranızı Girin

Kargom Nerede?

Saat 16:12 - UPS Kargo şubeleri şuanda kapalı
UPS Kargo Kurban bayramı boyunca kapalı olacaktır. Kargo takip işlemlerinizi online olarak yapmanızı öneriyoruz.


UPS Kargom Nerede

 • Üstteki boşluğa UPS kargo takip veya barkod numaranızı girin.
 • “Gönderi Sorgula” butonuna basın.
 • Artık kargonuzu inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

UPS Kargonuzu takip ettikten sonra sorunsuz teslimat için sonuçlardaki teslimat saatinde veya dağıtım saatinde adreste olmanızı öneririz. UPS Kargo sizi adreste bulamazsa sonraki günler kargonuzu yeniden dağıtıma çıkaracaktır ve bu bilgiyi bu sayfadan görebilirsiniz.

UPS Kargo Hakkında

United Parcel Service olarak kısaltılmış olunan UPS Kargo, 1907 yılında Amerikan Posta Şirketi olarak Jim E. Casey tarafından kurulmuştur ve 1919 yılında adını değiştirerek UPS Kargo yapmıştır. 1976 yılında Atlantikte çok fazla gönderim yaptıktan sonra ilk şubesini Almanya’da açmıştır. Günümüzde 400 binden fazla çalışan mevcut ve 220 ülkede hizmet veriyor.  Türkiye de ise Ünsped Paket Servisi ve Tic. A.Ş olarak hizmete başlayan UPS Kargo’nun 700’den fazla araç filosu ve 23 tam donanımlı aktarma merkezi mevcut. Ülkemizde de en çok tercih edilen taşımacılık şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

UPS Kargo Hizmetleri

Uzun zamandır sektörde adından sürekli söz ettiren UPS Kargo, sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı çokça tercih edilmektedir. UPS Kargonun hizmetleri şu şekildedir; UPS Ekspress ile yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar  ve gün içinde garantili teslimat sunar. Alıcı evde bulunmadığında 2. kez ücretsiz uğrama yapılır. Paket alımından ve teslimatına kadar tüm detaylar internet adresinden online takip edilebilir. Gönderici paket hakkında iletişim bilgileri ile sürekli bilgilendirilir. Ayrıca UPS Kargo istediğiniz zamanda teslim alabileceğiniz seçenek sunmaktadır.

Gönderileriniz hakkında veya UPS kargo takip sonuçlarında bir sorun var ise ( 0850 255 0066 ) telefon numarası ile UPS müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • UPS kargo kaç günde gider?
  UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar ve gün içinde garantili teslimat sunar.
 • UPS Kargo takibi nasıl yapılır?
  UPS Kargo tarafından verilen takip numarasını sayfanın en üstündeki kutucuğa yazın ve Sorgula butonuna tıklayın. Bu şekilde gönderinizi canlı olarak izlemeye başlayabilirsiniz.
 • UPS kargo Kurye ne zaman gelir?
  Kuryeler 09:00 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında teslimat yapılmadıysa gönderiniz bir sonraki gün teslim edileceği anlamına gelir.

UPS Kargo Anahtar Kelimeler

 • UPS Kargo Takip

 • UPS Gönderi Sorgulama

 • UPS Kargo Sorgulama

 • çalışma saatleri

 • kargom nerede

 • UPS Müşteri Hizmetleri

E-Posta Adresi: socialtr@ups.com

Müşteri Hizmetleri: 0850 255 0066

UPS Kargo Web Sitesi: https://www.ups.com.tr/