Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

AliExpress Kargo Takip – Sipariş Takip

Kargo Takip platformumuz, lojistik şirketleri tarafından teslim edilen posta paketlerinin ve siparişlerin hareketlerini takip etmek için tasarlanmıştır.

Platformumuzun çalışma prensibi şu şekildedir, hizmetimiz otomatik olarak lojistik firmalarına talep gönderir, bunları işler ve hizmetlerimizin kullanıcılarına verir. Aliexpress kargo paketinizin geçmiş hareketleri ve güncel durumunu buradan takip edebilirsiniz.

Aliexpress Kargo Sorgulama Alanı


AliExpress PTT kargo nasıl takip edilir?

Aliexpress siparişiniz PTT Kargo ile mi geliyor? Kargo takip numaranızı üstteki alana yazın. Kargonuzun güncel bilgileri ekrana gelecektir. Aliexpress sadece Türkiye içi teslimatlar için PTT Kargo ile çalışmaktadır.

AliExpress Aras kargo nasıl takip edilir?

Aliexpress siparişiniz Aras Kargoyla mı gönderiliyor? Kargo takip numaranızı üstteki alana yazın. Kargonuzun güncel bilgileri ekrana gelecektir.

Aliexpress’ten bir paket nasıl takip edilir?

Siparişinizin takip numarasını yukarıdaki takip formuna girin. Paketinizin Aliexpress’ten taşınmasıyla ilgili en son bilgileri öğrenmek için “Gönderi Sorgula” butonuna tıklayın.

Aliexpress sipariş numarası ile takip numarasının farklı numaralar olduğunu lütfen unutmayın. Aliexpress sipariş numaraları aşağıdakilere benzer 502370139095420, 70050660905420, 86087307282773, takip numaraları ise şuna benzer: YT72760621444007800, ZA247945542HK, 460230324276, RY505557973CN.

Aliexpress sipariş numarasını kullanarak paketi takip edemeyeceğinizi unutmayın, siparişinizin takip numarasını Aliexpress’in sipariş sayfasında bulmanız gerekir.

Aliexpress’ten bir sipariş nasıl takip edilir

Aliexpress, dünya çapında birçok müşterinin kullandığı bir e-ticaret platformudur. Aliexpress üzerinden satın aldığınız ürünler, güvenli ve hızlı bir şekilde size ulaştırılır. Ancak, bazen kargo durumunu takip etmek zor olabilir. İşte bu noktada Aliexpress kargo takip sayfası devreye girer.

Aliexpress’ten bir paketin takibi, aşağıdaki adımları izleyerek yapılabilir:

 1. Aliexpress web sitesine giriş yapın. Giriş yapmak için, üye girişi yapmanız gerekir. Üye olmanız gerekmezse, otomatik olarak giriş yapılacaktır.
 2. “My Orders” (Siparişlerim) bölümüne gidin. Sipariş geçmişinizi görüntüleyebilir ve mevcut siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.
 3. İlgili siparişi bulun ve kargo takip numarasını kopyalayın. Kargo takip numarası, sipariş geçmişi sayfasında görüntülenebilir veya e-posta ile size gönderilmiş olabilir.
 4. Yukarıdaki Aliexpress Kargo Takip formunu bulun.
 5. Kargo takip numarasını girin. Kargo takip numarası, kutucuğa girildikten sonra, kargo durumunun güncel bilgisi anında görüntülenecektir.
 6. Kargo durumunu kontrol edin. Kargo durumu, hangi aşamada olduğu ve beklenen teslimat tarihi hakkında bilgi verir.

Bu kadar basit! Aliexpress kargo takip sayfası, kargolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde takip etmenize olanak tanır. İster evinizde, ister ofisinizde, ister yolda olsun, Aliexpress kargo takip sayfası ile kargolarınız her zaman güvende ve sizin kontrolünüzdedir.

AliExpress Takip Numarası Biçimi Örnekleri

 • Kayıtlı: RY123**CH
 • Uluslararası Parsel Ekonomisi (kayıtsız): UN123**CN
 • Yurtiçi gönderi: 97.00.123456.2343423 Uluslararası Kurye: TT123**CH

AliExpress Türkiye kargo kaç günde gelir?

Gönderiniz standart teslimat seçeneği ile geliyor ise, 15-60 günde teslim edilir fakat çoğunlukla 7-15 gün içerisinde de teslim edilebiliyor. Aliexpress, güvenli ve hızlı teslimatı önemsemektedir.

 • Aliexpress Kargo Takip

 • Yurtdışı Kargo Takip

 • Aliexpress Gönderi Sorgulama

 • Aliexpress Kargom Nerede

 • kargo sorgulama

 • sipariş sorgulama

AliExpress siparişlerinde sorun yaşadığınızda Müşteri Hizmetlerine [1] buradan ulaşabilirsiniz.

Aliexpress Website: Aliexpress.com
Aliexpress ve Alibaba Müşteri Hizmetleri Mail Adresleri
Aliexpress Anahtar Kelimeler
kargo takip, Aliexpress kargo takip, Aliexpress kargo takip no sorgulama, Aliexpress kargo kargom nerede, Aliexpress kargo gönderi takip, kargom nerede, Aliexpress kargo çalışma saatleri, Aliexpress gönderi sorgulama, Aliexpress kargo sorgulama, gönderi sorgulama, e-takip, Aliexpress kargo müşteri hizmetleri