Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip – Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargo Takip Numaranızı alttaki “Takip Numarası” kutucuğuna yazın ve “Gönderi Sorgula” butonuna tıklayınız. Gönderinizin tüm detaylarına hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Yurtiçi kargo takip etmek için, yurtiçi kargo takip numaranızı yukarıdaki forma girin ve “Gönderi Sorgula” butonuna tıklayın. Bu sayede gönderinizin geçmiş ve şu anki tüm detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Kargom Nerede?

Saat 12:40 - Yurtiçi Kargo şubeleri şuanda açık

Yurtiçi Kargomu Nasıl Takip Ederim?

 • Yurtiçi kargo takip numaranızı yukarıdaki boşluğa yazın.
 • “Gönderi Sorgula” butonuna tıklayın.
 • Gönderinizin geçmiş ve şu anki tüm detaylarına göz atın.

Yurtiçi kargo firması aracılığıyla gelen veya giden kargo paketinizin gönderi numarasıyla yukarıdaki forma girerek anlık takip edebilirsiniz. Gönderilerinizin tüm detaylarını gösterir.
Gönderi numaranızı üst alandaki kutucuğa yazdıktan sonra “Gönderi Sorgula” butonuna basın. Kargo sonuçlarınız ekrana gelecektir.

Yurtiçi Kargo Hakkında

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Türkiye’de kurulan ilk kargo şirketidir. İlk olarak sadece Türkiye içi teslimat yaparken, sonrasında KKTC ve diğer ülkelere de gönderim yapmaya başlamıştır. Şu anda 17 bölge müdürlüğü, 33 aktarma merkezi, 1200’den fazla şubesi, 20.000’den fazla çalışanı ve 6000’den fazla aracıyla hizmet vermektedir. Aynı zamanda Geopost ile birlikte 2003 yılından bu yana 220’den fazla ülkeye gönderim yapmayı amaçlamaktadır.

Yurtiçi Kargo İletişim Bilgileri

Yurtiçi Kargo, hafta içi 09:00-18:00, cumartesi 09:00-17:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar ve diğer özel günlerde ise hizmet vermemektedir. Kargo takip numaranız genelde telefon numaranıza SMS olarak iletilir, ancak müşteri hizmetlerini arayarak adınıza kargo olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri personelinden kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo, 1200 farklı noktada hizmet vermektedir. En yakın şubeyi bulmak için Yurtiçi Kargo web sitesinde şube sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz.

E-Posta Adresi: info@yurticikargo.com
Müşteri Hizmetleri: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Web Sitesi: www.yurticikargo.com

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yurtiçi Kargo çalışma (mesai) ve dağıtım saatleri kaç?
  Yurtiçi Kargo, hafta içi 09.00 ile 18.00 arasında hizmet veriyor. Cumartesi günü ise 09:00 ile 17:00 arasında hizmet veriyor. Pazar günü ve özel günlerde kapalıdır.
 • Yurtiçi Kargo gönderi numaramı nasıl öğrenebilirim?
  Genelde kargo takip numaranız, telefon numaranıza SMS yoluyla iletilir. Adınıza kargo olup olmadığını müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda eğer adınıza kargo varsa, müşteri hizmetleri personelinden kodunuzu isteyebilirsiniz.
 • Adresimden saat kaça kadar kargo alımı yaptırabilirim?
  14.00′ e kadar 444 99 99 Alo Yurtiçi Kargo’yu arayarak bildirebilir ya da 15.30′ a kadar size en yakın şubeye haber verebilirsiniz.
 • Kargom ne zaman gelir?
  Gönderici ve alıcının alış-varış adreslerinin uzaklıklarına bağlı olarak teslimat süresi etkileyebiliyor. Genellikle 2 iş günü içerisinde kargoların teslimatı yapılıyor.
 • Adreste olmadığım durumunda ne yapılmaktadır?
  Dağıtım görevlisi kargo alıcısını adresinde bulamazsa, yetkili tarafından gönderiye ait bilgilerin(Gönderici adı ve soyadı, Fatura No gibi) yer aldığı “Kargo İhbar Notu” bırakılır. Bu durumda kargo alıcısının ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.​