Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip – Kargom Nerede

Yurtiçi Kargo takibi nasıl yapılır? Yurtiçi Kargolarınızı alttaki bulunan alan ile sorgulayabilirsiniz ve gönderinizin detaylarına, alıcı bilgilerine, gönderinizin nerede olduğu gibi bilgilere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu sayfadan Yurtiçi Kargo Gönderilerinizi anında takip edebilirsiniz.

Kargom Nerede?Yurtiçi Kargo Takip nasıl yapılır?

 • Yurtiçi kargo takip numaranızı yukarıdaki boşluğa yazın.
 • “Gönderi Sorgula” butonuna basın.
 • Gönderinizin geçmiş ve şu anki tüm detaylarını inceleyin.

Yurtiçi kargo takip no sorgulama ile gelen gönderilerinizi veya yurtiçi kargoya teslim ettiğiniz kargoları yukarıdaki form ile anlık takip edebilirsiniz. Gönderilerinizin tüm detaylarına hızlı bir şekilde ulaşın ! Yurtiçi müşteri hizmetlerine (444 99 99) numarasından ulaşabilirsiniz.

Gönderi numaranızı üst alandaki kutucuğa yazdıktan sonra “Gönderi Sorgula” butonuna basın. Kargo sonuçlarınız ekrana gelecektir. Yurtiçi kargo takip sorgulama sayfası.

Yurtiçi Kargo İletişim Bilgileri

E-Posta Adresi: info@yurticikargo.com
Telefon: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Web Sitesi: www.yurticikargo.com

yurtiçi kargo takip,

yurtiçi kargo kargo takip,

yurtiçi kargo gönderi sorgulama

Yurtiçi Kargo, cumartesi dahil hafta içi hizmet vermektedir. Hafta içi 09.00 ile 18.00 arasında hizmet veriyor. Pazar günü ve özel günlerde kapalıdır.

Yurtiçi kargo ile gönderdiğiniz veya beklediğiniz kargoları yukarıda bulunan Gönderi Sorgulama ile yapabilirsiniz. Gönderinizi takip edebilmek için size verilen gönderi takip numaranızı ilgili alana yazmanız gerekmektedir.

En yakın Yurtiçi Kargo şubesinin bilgilerine ulaşmak için resmi web sayfasını kullanabilirsiniz. Yukarıda bulunan iletişim bilgilerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayfada genelde Genel Merkez bilgileri yer alır.

Yurtiçi Kargo ile teslimat bekleyen gönderileriniz, gönderinizin teslim edileceği lokasyon, çıkış yaptığı il/ilçe ve ürün türüne göre değişiklik göstermektedir. Genelde en yakın şubenize teslim edildikten 1 gün içerisinde size ulaştırılır.

“Yurtiçi Kargo Takip – Kargom Nerede” üzerine 6 yorum

 1. düzce de yaşıyorum 8 inde gelen kargomun reslm edilmedi
  adreste bulunamadı diye takipde sorgulayınca iade edildi gözlemledim
  adreste annem yaşlı olduğından kesinlikle birileri vardır
  ayrıca kargoda gsm nosu mevcut arayan kimse olmadı
  bilgilendrme amaçlı yazıyorum

  Cevapla
 2. kargo firmalarınin her birinin sıkıntıları var ama genel olarak çoğu kargo firmaları hizmetlerini daha iy duruma getiriyor. ama şunu söyleyebilirim taşıma işini pahalıya yapıyorlar. onun için PTT kargo daha uygun.

  Cevapla
 3. Yurtiçi kargo Niğde de şube sayısını artırdı. Artık çok daha hızlı ve kaliteli hizmet veriyorlar. Yurtiçi kargo evde bulamasa dahi arıyor. Olması gerektiği gibi çalıştıkları için artık seviyorum yurtiçi kargoyu

  Cevapla
 4. Türkiye’de kargo sistemi hep sıkıntılı hem sorunlu. Bir dönem yurtiçi ile sıkıntı yaşıyordum, şu aralar mng kargo çok sıkıntılı. Çalışan sayısı az yetersiz geliyor, dağıtımlar düzenli yapılmıyor. Kaldı ki çok büyük bir şehirde de oturmuyorum.

  Cevapla
 5. Uşak’da yaşıyorum. Yaşadığım şehirde en iyi işleyen kargo yurtiçi. Tabi ki o da yeterli seviyede değil. Kötünün iyisi diyebiliriz.

  Cevapla
 6. Türkiye’deki kargo sistemi ne yazıkki henüz istenen seviyede değil. Teknoloji varlığına rağmen çalışan kargo elemanlarının birçoğu profesyonellikten uzak hareket ediyor. Ne yazıkki Yurtiçi Kargo ile çok olumlu tecrübelerim yok. Şirketimle anlaşmalı olduklarından kullanmak zorundayım, ama hiç iyiye gidiş yaşayamıyoruz

  Cevapla

Yorum yapın