Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip | Kargom Nerede Gönderi Sorgulama

Yurtiçi Kargo Takip için kargo takip numaranızı yazın. Kargo sorgulama işlemi başlayacaktır ve gönderinizin detayları alt bölüme gelecektir. Kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz ve kargonuz hakkında anlık bilgi alırsınız.

Kargom Nerede?

Saat 08:08 - Yurtiçi Kargo şubeleri şuanda kapalı

Yurtiçi Kargo Takip

 • Yurtiçi kargo takip numaranızı yukarıdaki boşluğa yazın.
 • “Gönderi Sorgula” butonuna tıklayın.
 • Gönderinizin geçmiş ve şu anki tüm detaylarına göz atın.

Yurtiçi Kargo Hakkında

Yurtiçi Kargo, Türkiye’de hizmet veren en büyük kargo şirketlerinden biridir. Şirket, 1982 yılında kurulmuş olup, günümüzde geniş bir dağıtım ağı ve modern teknolojik altyapısıyla müşterilerine hızlı ve güvenli bir kargo hizmeti sunmaktadır. Birçok farklı sektörden müşterilerine hizmet vermektedir. E-ticaret siteleri, üretim şirketleri, perakende satış mağazaları, finansal kuruluşlar, devlet kurumları ve bireysel müşteriler, Yurtiçi Kargo’nun hizmetlerinden faydalanmaktadır. Yurtiçi Kargo’nun sunduğu hizmetler arasında aynı gün teslimat, express teslimat, kurye hizmetleri, depolama ve lojistik çözümleri yer almaktadır. Şirket, tüm kargo işlemlerini güncel teknolojik sistemlerle yönetmektedir ve müşterilerine online takip imkanı sunmaktadır.

Yurtiçi Kargo İletişim Bilgileri

Yurtiçi Kargo, hafta içi 09:00-18:00, cumartesi 09:00-17:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar ve diğer özel günlerde ise hizmet vermemektedir. Kargo takip numaranız genelde telefon numaranıza SMS olarak iletilir, ancak müşteri hizmetlerini arayarak adınıza kargo olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri personelinden kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

E-Posta Adresi: info@yurticikargo.com
Müşteri Hizmetleri: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Web Sitesi: www.yurticikargo.com

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yurtiçi Kargo Takip Aracı Nasıl Kullanılır?
  Yurtiçi Kargo Takip Aracını kullanmak için yapmanız gereken tek şey, Sayfanın üst alanına gidip “Takip” bölümüne tıklamak ve takip numarasını girerek aratmak.
 • Kargo Takip Numarası Nerede Bulunur ve Nasıl Kullanılır?
  Kargo takip numarası, kargonuzun takibini yapmak için kullanılan benzersiz bir numaradır. Bu numara, kargo firmasından aldığınız kargo makbuzu veya fatura üzerinde bulunabilir. Ayrıca, kargo firmasından size SMS veya e-posta yoluyla da bildirilebilir.
 • Adresimden saat kaça kadar kargo alımı yaptırabilirim?
  14.00′ e kadar 444 99 99 Alo Yurtiçi Kargo’yu arayarak bildirebilir ya da 15.30′ a kadar size en yakın şubeye haber verebilirsiniz.
 • Kargom ne zaman gelir?
  Gönderici ve alıcının alış-varış adreslerinin uzaklıklarına bağlı olarak teslimat süresi etkileyebiliyor. Genellikle 2 iş günü içerisinde kargoların teslimatı yapılıyor.
 • Adreste olmadığım durumunda ne yapılmaktadır?
  Dağıtım görevlisi kargo alıcısını adresinde bulamazsa, yetkili tarafından gönderiye ait bilgilerin(Gönderici adı ve soyadı, Fatura No gibi) yer aldığı “Kargo İhbar Notu” bırakılır. Bu durumda kargo alıcısının ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.​