Yurtiçi Kargo Takip – Kargom Nerede?

Yurtiçi kargo takip ile gönderinizi sorgulamak için takip numaranızı alttaki kutucuğa girdikten sonra Gönderi Sorgula butonuna basın. Sorgulamak istediğiniz gönderi detayları ekrana gelecektir. Bu form ile yurtiçi kargo takip sorgulama işlemi de yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo takip işlemlerinizi bu sayfadan anında yapabilirsiniz.

Kargom Nerede?Yurtiçi Kargo Takip nasıl yapılır?

Yurtiçi kargo ile gelen gönderilerinizi veya yurtiçi kargoya teslim ettiğiniz kargoları yukarıdaki form ile anlık takip edebilirsiniz. Gönderilerinizin tüm detaylarına hızlı bir şekilde ulaşın ! Yurtiçi müşteri hizmetlerine (444 99 99) numarasından ulaşabilirsiniz.

Gönderi numaranızı üst alandaki kutucuğa yazdıktan sonra “Gönderi Sorgula” butonuna basın. Kargo sonuçlarınız ekrana gelecektir.

E-Posta Adresi: info@yurticikargo.com
Telefon: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Web Sitesi: https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula

yurtiçi kargo takip,

yurtiçi kargo kargo takip,

yurtiçi kargo gönderi takip

“Yurtiçi Kargo Takip – Kargom Nerede?” üzerine 6 yorum

 1. düzce de yaşıyorum 8 inde gelen kargomun reslm edilmedi
  adreste bulunamadı diye takipde sorgulayınca iade edildi gözlemledim
  adreste annem yaşlı olduğından kesinlikle birileri vardır
  ayrıca kargoda gsm nosu mevcut arayan kimse olmadı
  bilgilendrme amaçlı yazıyorum

  Cevapla
 2. kargo firmalarınin her birinin sıkıntıları var ama genel olarak çoğu kargo firmaları hizmetlerini daha iy duruma getiriyor. ama şunu söyleyebilirim taşıma işini pahalıya yapıyorlar. onun için PTT kargo daha uygun.

  Cevapla
 3. Yurtiçi kargo Niğde de şube sayısını artırdı. Artık çok daha hızlı ve kaliteli hizmet veriyorlar. Yurtiçi kargo evde bulamasa dahi arıyor. Olması gerektiği gibi çalıştıkları için artık seviyorum yurtiçi kargoyu

  Cevapla
 4. Türkiye’de kargo sistemi hep sıkıntılı hem sorunlu. Bir dönem yurtiçi ile sıkıntı yaşıyordum, şu aralar mng kargo çok sıkıntılı. Çalışan sayısı az yetersiz geliyor, dağıtımlar düzenli yapılmıyor. Kaldı ki çok büyük bir şehirde de oturmuyorum.

  Cevapla
 5. Uşak’da yaşıyorum. Yaşadığım şehirde en iyi işleyen kargo yurtiçi. Tabi ki o da yeterli seviyede değil. Kötünün iyisi diyebiliriz.

  Cevapla
 6. Türkiye’deki kargo sistemi ne yazıkki henüz istenen seviyede değil. Teknoloji varlığına rağmen çalışan kargo elemanlarının birçoğu profesyonellikten uzak hareket ediyor. Ne yazıkki Yurtiçi Kargo ile çok olumlu tecrübelerim yok. Şirketimle anlaşmalı olduklarından kullanmak zorundayım, ama hiç iyiye gidiş yaşayamıyoruz

  Cevapla

Yorum yapın