Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip – Kargom Nerede

Yurtiçi Kargo Takip Numaranızı alttaki “Takip Numarası” kutucuğuna yazın ve “Gönderi Sorgula” butonuna tıklayınız.
Gönderinizin detaylarına, alıcı bilgilerine, gönderinizin nerede olduğu gibi bilgilere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargomu Nasıl Takip Ederim?

 • Yurtiçi kargo takip numaranızı yukarıdaki boşluğa yazın.
 • “Gönderi Sorgula” butonuna tıklayın.
 • Gönderinizin geçmiş ve şu anki tüm detaylarına göz atın.

Yurtiçi  ile gelen gönderilerinizi veya yurtiçi kargoya teslim ettiğiniz kargoları yukarıdaki form ile kargo takip numaranızı yazarak anlık takip edebilirsiniz. Gönderilerinizin tüm detaylarına hızlı bir şekilde ulaşın ! Yurtiçi müşteri hizmetlerine (444 99 99) numarasından ulaşabilirsiniz.
Gönderi numaranızı üst alandaki kutucuğa yazdıktan sonra “Gönderi Sorgula” butonuna basın. Kargo sonuçlarınız ekrana gelecektir. Yurtiçi kargo takip sorgulama sayfası.

Yurtiçi Kargo Hakkında

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Türkiye’de kurulan ilk kargo şirketidir. İlk başta Türkiye içerisine teslimat yaparken sonrasında KKTC’ye gönderim yapmaya başladı. Şuan tüm ülkelere gönderim yapabilmektedir. Şuan 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi, 1200’den fazla şubesi, 20.000’den fazla çalışan sayısı ve 6000’in üzerinde araca sahiptir. Avrupa’nın en büyük kargo şirketi Geopost ile birlikte 2003’den bu yana 220’den fazla ülkeye gönderim yapmayı amaçlıyor.

Internet üzerinden vermiş olduğum siparişin teslimatı gerçekleşmedi. Gönderinin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Sipariş vermiş olduğunuz e-ticaret firmasına ulaşarak, Yurtiçi Kargo’ya ait fatura numarasını veya gönderi numarasını öğrenerek, üst alanda bulunan kargo takip ekranını kullanarak gönderinizin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ​

Yurtiçi Kargo Şubeleri

1200 farklı noktada Yurtiçi Kargo şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubeyi bulmak için Yurtiçi Kargo resmi web sitesinden en yakın şube bölümünü kullanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo çalışma saatleri 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Cumartesi ve Pazar günleri şubeler hizmet vermemektedir. Yurtiçi kargo iletişim için çağrı merkezini arayabilirsiniz veya yakındaki şube ile iletişime geçebilirsiniz. Yurtiçi kargonuzu sorgulamak için sayfanın en üstünde bulunan formu kullanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

E-Posta Adresi: [email protected]
Telefon: 4449999
Yurtiçi Kargo Web Sitesi: www.yurticikargo.com

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yurtiçi kargo hafta içi çalışma saatleri
  Yurtiçi Kargo, cumartesi dahil hafta içi hizmet vermektedir. Hafta içi 09.00 ile 18.00 arasında hizmet veriyor. Pazar günü ve özel günlerde kapalıdır.
 • Yurtiçi kargo gönderi takibi nasıl yapılır?
  Yurtiçi kargo ile gönderdiğiniz veya beklediğiniz kargoları yukarıda bulunan Gönderi Sorgulama ile yapabilirsiniz. Gönderinizi takip edebilmek için size verilen gönderi takip numaranızı ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
 • En yakın Yurtiçi Kargo şubesi
  En yakın Yurtiçi Kargo şubesinin bilgilerine ulaşmak için resmi web sayfasını kullanabilirsiniz. Yukarıda bulunan iletişim bilgilerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayfada genelde Genel Merkez bilgileri yer alır.
 • Kargom ne zaman gelir
  Yurtiçi Kargo ile teslimat bekleyen gönderileriniz, gönderinizin teslim edileceği lokasyon, çıkış yaptığı il/ilçe ve ürün türüne göre değişiklik göstermektedir. Genelde en yakın şubenize teslim edildikten 1 gün içerisinde size ulaştırılır.

“Yurtiçi Kargo Takip – Kargom Nerede” üzerine 9 yorum

 1. Yurtiçi kargo şaşırtıyor. Bir bakmışsın aynı adrese 17 saatte teslim ediyor. Bir bakmışsın aynı yerden aldığı ürünü 35 saatte telim edemiyor. Şimdi de aynı durumu yaşıyorum. Dün Ankara da yaşayan arkadaşım aynı anda çıkan kargoyu aldığı halde benimki halen taşıma sürecinde. Daha teslimat şubesine bile ulaşmadı görülüyor.

  Cevapla
 2. Yurtiçi kargonun fiyatları çok yüksek ama hala yeterli hizmeti veremiyor. İşim gereği sürekli kargo firmalarıyla çalışıyorum. Yurtiçi kargonun fiyatları abartısız %40 dan daha fazla ama bunun karşılığında kargo takibi bile tam olarak yapılamıyor.

  Cevapla
 3. Kargo taşımacılığınıza sıcaktan zarar görecek ürünler için SOĞUTUCULU bölüm eklenmesini istiyorum.Teknolojinin bu derecede geliştiği dünyamızda bu ciddi bir eksikliktir.

  Cevapla
 4. düzce de yaşıyorum 8 inde gelen kargomun reslm edilmedi
  adreste bulunamadı diye takipde sorgulayınca iade edildi gözlemledim
  adreste annem yaşlı olduğından kesinlikle birileri vardır
  ayrıca kargoda gsm nosu mevcut arayan kimse olmadı
  bilgilendrme amaçlı yazıyorum

  Cevapla
 5. kargo firmalarınin her birinin sıkıntıları var ama genel olarak çoğu kargo firmaları hizmetlerini daha iy duruma getiriyor. ama şunu söyleyebilirim taşıma işini pahalıya yapıyorlar. onun için PTT kargo daha uygun.

  Cevapla
 6. Yurtiçi kargo Niğde de şube sayısını artırdı. Artık çok daha hızlı ve kaliteli hizmet veriyorlar. Yurtiçi kargo evde bulamasa dahi arıyor. Olması gerektiği gibi çalıştıkları için artık seviyorum yurtiçi kargoyu

  Cevapla
 7. Türkiye’de kargo sistemi hep sıkıntılı hem sorunlu. Bir dönem yurtiçi ile sıkıntı yaşıyordum, şu aralar mng kargo çok sıkıntılı. Çalışan sayısı az yetersiz geliyor, dağıtımlar düzenli yapılmıyor. Kaldı ki çok büyük bir şehirde de oturmuyorum.

  Cevapla
 8. Uşak’da yaşıyorum. Yaşadığım şehirde en iyi işleyen kargo yurtiçi. Tabi ki o da yeterli seviyede değil. Kötünün iyisi diyebiliriz.

  Cevapla
 9. Türkiye’deki kargo sistemi ne yazıkki henüz istenen seviyede değil. Teknoloji varlığına rağmen çalışan kargo elemanlarının birçoğu profesyonellikten uzak hareket ediyor. Ne yazıkki Yurtiçi Kargo ile çok olumlu tecrübelerim yok. Şirketimle anlaşmalı olduklarından kullanmak zorundayım, ama hiç iyiye gidiş yaşayamıyoruz

  Cevapla

Yorum yapın