İş mi arıyorsunuz?
Kargo firmasında işe başlamak için hemen başvurabilirsiniz!

Hemen Başvur

MNG Kargo Dağıtım

Kargo ŞikayetleriMNG Kargo ŞikayetMNG Kargo Dağıtım
Hasan Can - Yakın zamanda oluşturuldu

Geçen gün mng kargo elemanı kargo getirmiş. Beni arıyor “Ben geldim kargonuzu gelip aşağıdan alabilirsiniz” Normalde apartmanda evime kadar getirmesi lazım beni apartmandan aşağıya çağırıyor. Dedim herhalde acelesi var birşey olmaz ineyim aşağı dedim. Bi baktım apartmanın dışında girişe yere bırakmış kargoyu. Yani şimdi bu olacak iş mi bu? Her tarafta koronavirüs riski var sen kalkıyorsun milletin gelip geçtiği, ayak bastığı yere kargo bırakıyorsun. MNG kargo hem dağıtım yavaşlığıyla hem çalışanlarıyla Türkiyenin en kötü kargo firmasıdır. Açık ve net.


1 Answers
Kargo Takip Yetkili answered 8 ay ago

MNG Kargo koronavirüs ile ilgili tedbirlerini paylaşmıştı, kargolar da temassız teslim uygulamasına geçildi fakat kargonuzun yere bırakılması doğru olmamış. Çalışan personel kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum. Kargonuzu dezenfekte etmeyi unutmayınız. Şube adını paylaşabilirseniz şikayetinizi ilgili birime gönderebilirim.


Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.