En Yakın Yurtiçi Kargo ve Kargo Takip

Türkiye, tüm şubelerinde hizmet vermenin Yurtiçi Kargo ve genel olarak şubeler telefon, adres, çalışma saatleri, iletişim bilgileri hakkında bilgi edinebilir. Aşağıdaki şehir listesinden aradığınız şehri seçerek şube bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Kargo Takip

Bunca kargo şirketleri hakkında şikayet varken merakla beklediğiniz kargonun durumu hakkında bilgi almak ihtiyaç haline geldi. Kargo takip sistemi yıllardır kullanılıyor. Bu şekilde hem çalışanların yükünü hemde telefon trafiğini azaltmış olunuyor. Bu durum müşteri için çok daha iyi oluyor.

Yurtiçi Kargo Takip

Diğer kargo şirketlerinde de olduğu gibi yurtiçi kargo’da kargo takip sistemini yıllardır kullanmaktadır. Peki yurtiçi kargo takibi nasıl yapılır ?

Kargo takibini yapmak için gönderiyi teslim ettiğinizde personelin size verdiği kağıdı kaybetmemeniz çok önemlidir. Çünkü o kağıdın üzerinde kargo takibi yaparken kullanacağınız gönderi numarası bulunuyor. Bu numara ile kargo takibi yapabilirsiniz.

Kargo takibi yapabilmek için https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula adresine girip, personelin size verdiği kargo takip numaranızı ortadaki boş alana yazmak. Daha sonra kargonuz hakkında detaylı bilgi ekrana gelecektir. İnternetten yaptığınız alışverişde size verilen kargo takip numarası içinde bu adresden sorgulama yapabilirsiniz.

Not: Gönderiniz şubeye ulaştıktan sonra adresinize getirilmesini beklemeden, şubeye gidip kendiniz hızlıca teslim de alabiliyorsunuz. Kargoyu sadece kargo sahibi alabilir ve kargo sahibinin kimliği gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine 444 9999 no’lu telefondan ulaşabilir, aradığınız şubeyi ziyaret edebilir, şubenin bulunduğu şehir sayfasını açarak aradığınız kargo şubesi, telefon numarası, adres ve çalışma saatleri

Müşteri Hizmetleri: 444 9999
Haftaiçi Çalışma Saatleri: 09:00-18:00
Cumartesi Çalışma Saatleri: 09.00-16.00

You May Also Like

About the Author: admin

1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir