Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

UPS Gönderi Takip – UPS Kargo Takip

UPS Kargo takibi nasıl yapılır? UPS tarafından size verilen gönderi numarasını alttaki boşluğa yazarak sorgulayın. Kargonuzun alıcı bilgilerine ve gönderinizin nerede olduğuna, ne zaman teslim edileceği bilgisine anında ulaşabilirsiniz. Bu sayfadan UPS yurtdışı kargolarınızı da sorgulayabilirsiniz.

Kargom Nerede?UPS Kargom Nerede

  • Üstteki boşluğa UPS kargo takip veya barkod numaranızı girin.
  • “Gönderi Sorgula” butonuna basın.
  • Artık kargonuzu inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

UPS Kargonuzu takip ettikten sonra sorunsuz teslimat için sonuçlardaki teslimat saatinde veya dağıtım saatinde adreste olmanızı öneririz. UPS Kargo sizi adreste bulamazsa sonraki günler kargonuzu yeniden dağıtıma çıkaracaktır ve bu bilgiyi bu sayfadan görebilirsiniz.

UPS Kargo Hakkında

United Parcel Service olarak kısaltılmış olunan UPS Kargo, 1907 yılında Amerikan Posta Şirketi olarak Jim E. Casey tarafından kurulmuştur ve 1919 yılında adını değiştirerek UPS Kargo yapmıştır. 1976 yılında Atlantikte çok fazla gönderim yaptıktan sonra ilk şubesini Almanya’da açmıştır. Günümüzde 400 binden fazla çalışan mevcut ve 220 ülkede hizmet veriyor.  Türkiye de ise Ünsped Paket Servisi ve Tic. A.Ş olarak hizmete başlayan UPS Kargo’nun 700’den fazla araç filosu ve 23 tam donanımlı aktarma merkezi mevcut. Ülkemizde de en çok tercih edilen taşımacılık şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

UPS Kargo Hizmetleri

Uzun zamandır sektörde adından sürekli söz ettiren UPS Kargo, sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı çokça tercih edilmektedir. UPS Kargonun hizmetleri şu şekildedir; UPS Ekspress ile yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar  ve gün içinde garantili teslimat sunar. Alıcı evde bulunmadığında 2. kez ücretsiz uğrama yapılır. Paket alımından ve teslimatına kadar tüm detaylar internet adresinden online takip edilebilir. Gönderici paket hakkında iletişim bilgileri ile sürekli bilgilendirilir. Ayrıca UPS Kargo istediğiniz zamanda teslim alabileceğiniz seçenek sunmaktadır.

Gönderileriniz hakkında veya UPS kargo takip sonuçlarında bir sorun var ise ( 0850 255 0066 ) telefon numarası ile UPS müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo ile kaç günde gelir?

UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar ve gün içinde garantili teslimat sunar.

UPS Kargo ücreti ne kadar?

1 kg: 48,35 TL. 10 kg: 109,65 TL. 20 kg: 195,33 TL UPS kargo ücreti gerekir.

Gönderi numarası kullanarak nasıl takip yapabilirim?

Size verilen gönderi numarasını sayfanın en üstündeki kutucuğa yazarak kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Gönderinizi canlı olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz.
  • UPS Kargo Takip

  • UPS Gönderi Sorgulama

  • UPS Kargo Sorgulama

  • UPS Takip

  • UPS Kargom Nerede

  • UPS Müşteri Hizmetleri

E-Posta Adresi: [email protected]

Müşteri Hizmetleri: 0850 255 0066

UPS Kargo Web Sitesi: https://www.ups.com.tr/