Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

PTT Kargo 2019 Ramazan Bayramı Tatil mi ?

PTT Kargo Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. PTT Kargo, Kurban Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatillerde de hizmet vermemektedir.

PTT Kargo teslimat süreleri PTT’nin çalışma saatlerine uyacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre, PTT Kargo teslimat saatleri öğle yemeği dışı şubeler için 08: 30-17: 00 arasındadır; Öğlen 8: 30-16: 30 saatleri arasında şube sayısı. PTT Kargo haftanın her günü sabah 8: 30’da başlar ve öğleden sonra 12: 30’a kadar devam eder. Öğlen 12: 30’da öğle yemeği molası veren PTT Kargo, öğleden sonra 13: 30’da tekrar çalışmaya başlıyor ve akşam kapanış saati 17: 00’a kadar çalışmaya devam ediyor.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo ile ilgili şikayet veya sorularınız, kargolarınız hakkında bilgi almak için 444 1 788 numarasından ptt kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti çok iyi, herhangi bir şikayetiniz kesinlikle uygulanıyor ve gereği yapılıyor.

“PTT Kargo 2019 Ramazan Bayramı Tatil mi ?” üzerine 6 yorum

 1. PTT kargo çalışanları diğer kargodakilerden biraz daha ilgililer

  Cevapla
 2. Hocam tesekkurederim öncelikle böyle bir site hazırladığınız için . PTT kargo hem uygun hemde çok aksaklık yaşamıyorum teslimatta.

  Cevapla
 3. Ptt kargo, diğer kargo firmalarına kıyasla daha hesaplı genelde ptt kargoyu tercih ediyorum ayrıca diğer kargo firmalarına telefon ile ulaşmak çok zor oluyor ama ptt kargonun bulunduğunuz şubesini aradığınız zaman karşınıza illaki bir muhattap çıkıyor. Bu da önemli bir ayrıcalık bence.

  Cevapla
 4. Ptt kargo ile bir paket yolladım su ana kadar takipteyim harika gidiyor. Tskler ptt kargo.

  Cevapla
 5. PTT Kargonun hizmetlerinden memnunum. SAdece dağıtım elemanlarının sayısı az olduğu için 1 veya 2 gün aksama oluyor. Hafta sonları da açık olsa ne kadar güzel olur.
  ha bir de resmi tatiller ve özel günlerde de hizmet verse diğer kargo şirketlerinin papucu dama atılır.

  Cevapla
 6. PTT Kargo ile şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. Gayet düzgün ve temiz iş yapıyorlar. Kapıya gelen kargocuları da kibar. PTT Kargo bayramda çalışıyor mu merakım bu yazınızın sayesinde kalmadı. Teşekkürler.

  Cevapla

Yorum yapın