Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

1982 yılında kurulan yurtiçi kargo saat kaça kadar açık, hangi günler kapalı, resmi günlerde açık mı, tatil günleri neler sorularına yanıt veriyoruz.

Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatlerine kadar düzenli çalışılır, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerinde yapılmaktadır.

Hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar, 18.00’de kapanır. Hafta sonu cumartesi günleri 09.00’dan 16.00’a kadar hizmet verir.

Yurtiçi Kargo ile ilgili en merak edilen konular arasında hafta içi / haftasonu çalışma saatleri bulunmaktadır. Bu içerikten iş günleri ve kargo açılış ve kapanış saatleri ile başlangıç / bitiş zamanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yurtiçi Kargo haftasonuna kadar açık, ne kadar açık? Yurtiçi Kargo 09: 00-18: 00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Detaylar burada …


Diğer Konular

Yazar Hakkında: Kargo Takip Admin
1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

2 Yorum

  1. Çoğunluk firma alışverişlerimiz yurtiçi kargo ile geliyor. Kızımın internet alışverişleri yurtiçi kargodan gelmektedir. Gönderilerinde ise çoğunlukla PTT olarak tercih ediyoruz.

  2. yurtiçi kargo çalışma saatleri 13.00-17.00 deselerde hafta başları genellikle kargo getirmiyorlar. Pazartesi gelecek kargomun gelmesi mutlaka salı gününe kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.