Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

1982 yılında kurulan yurtiçi kargo saat kaça kadar açık, hangi günler kapalı, resmi günlerde açık mı, tatil günleri neler sorularına yanıt veriyoruz.

Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatlerine kadar düzenli çalışılır, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerinde yapılmaktadır.

Hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar, 18.00’de kapanır. Hafta sonu cumartesi günleri 09.00’dan 16.00’a kadar hizmet verir.

Yurtiçi Kargo ile ilgili en merak edilen konular arasında hafta içi / haftasonu çalışma saatleri bulunmaktadır. Bu içerikten iş günleri ve kargo açılış ve kapanış saatleri ile başlangıç / bitiş zamanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yurtiçi Kargo haftasonuna kadar açık, ne kadar açık? Yurtiçi Kargo 09: 00-18: 00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Detaylar burada …

yurtiçi kargo çalışma saatleri, ne zaman kapanır, hafta sonları açık mı ?

“Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri” üzerine 2 yorum

  1. Çoğunluk firma alışverişlerimiz yurtiçi kargo ile geliyor. Kızımın internet alışverişleri yurtiçi kargodan gelmektedir. Gönderilerinde ise çoğunlukla PTT olarak tercih ediyoruz.

    Cevapla
  2. yurtiçi kargo çalışma saatleri 13.00-17.00 deselerde hafta başları genellikle kargo getirmiyorlar. Pazartesi gelecek kargomun gelmesi mutlaka salı gününe kalıyor.

    Cevapla

Yorum yapın