PTT Kargo Çalışma Saatleri nasıl? Cumartesi ve Pazar Açık mı?

PTT kargoları kargo ile işlem yapmak isteyenler için Cumartesi ve Pazar günleri açık mı? PTT kargo çalışma saatleri nasıl? Bu tür soruların cevapları merak ediliyor. PTT’nin çalışma saatleri hafta içi her gün 08.30’da başlamaktadır. Saat 12.30’da 1 saat öğlen başlar ve iş askıya alınır. Daha sonra çalışma saat 13: 30’da tekrar başlar ve saat 17: 00’da sona erer. Peki, PTT Kargo ne zaman hizmet veriyor? PTT Kargo hafta sonları açık mı? İşte PTT Kargo 2019 çalışma saati…

PTT kargoları cumartesi ve pazar günleri açık mı? PTT kargo çalışma saatleri nasıl? Soruların cevapları merak ediyor. Kargoyla işlem yapmak isteyenler PTT kargo çalışma saatlerini yoğun olarak araştırıyor. PTT Kargo’nun teslimat süreleri, PTT’nin çalışma saatleriyle aynı şekilde ayarlanır. Öğlen saatleri arasında hizmet vermeyen şubeler için PTT Kargo teslim süresi 08:30 – 17:00 arasında; ve 08: 30-16: 30 saatleri arasında, öğlen saatleri arasında hizmet veren şubelerde. PTT kargolarının kapalı günleri ve mesai saatlerini merak edenleri derledik …

PTT Kargo Hafta Sonu Açık mı ?

PTT Kargo 08: 30-12: 30/13: 30-17: 00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

PTT şubeleri 08: 30-12: 30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 1 saat öğleden sonra 13: 30-17: 30 arasında işlem gerçekleştirir ve kapanır.

Merkez PTT şubeleri hariç tüm PTT ofisleri cumartesi günleri kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri Cumartesi günleri 13.30’a kadar açıktır.

PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo, 3 Temmuz 2008 tarihinde PTT tarafından açılan bir kargo taşımacılığı şirketidir. Kargoyu şarj ederken mesafeye göre ücret talep etmedikleri için sahadaki en ucuz servis sağlayıcılardan biridir. PTT Kargo teslim süreleri, PTT Kargo çalışma saatleri ile aynı olacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre, PTT Kargo öğlen saatlerinde verilmeyen şubeler için teslimat saatleri 08:30 – 17:00 arasında; ve 08: 30-16: 30 saatleri arasında, öğlen saatleri arasında hizmet veren şubelerde.

PTT’nin çalışma saatleri hafta içi her gün 08.30’da başlamaktadır. Saat 12.30’da 1 saat öğlen başlar ve iş askıya alınır. Daha sonra çalışma saat 13: 30’da tekrar başlar ve saat 17: 00’da sona erer.

PTT Kargo Kimdir?

PTT Kargo, 3 Temmuz 2008 tarihinde PTT tarafından açılan bir kargo taşımacılığı şirketidir. Kargoyu şarj ederken mesafeye göre ücret talep etmedikleri için sahadaki en ucuz servis sağlayıcılardan biridir. PTT kargolarında 82 PTT müdürlüğü, 1019 merkez şubesi, 2729 alt şube ve 506 acentesi bulunmaktadır.

Ptt kargo takip işlemi için ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz.


Diğer Konular

Yazar Hakkında: Kargo Takip Admin
1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

4 Yorum

  1. Ptt kargo bazi şubeleri cumartesi günü yarım gün veya hiç açılmıyor ona dikkat etmek gerekiyor bize PTT uzak kapalı olursa o kadar yol yürümüş oluyorum

  2. Bulunduğum bölgede dağıtım merkezleri ve bölge müdürlükleri bulunduğu için ben çalışma saatleri bakımından her hangi bir problem yaşamıyorum. Sadece merak ettiğim bir soru var. Şahıs şirketi kurma düşüncesindeyim ve satın alınan ürünleri kargo ile göndermek durumundayım. Acaba PTT kargo; şirketler ile sözleşme yaparak daha ucuz bir tarife ile gönderim yapabilmem mümkün müdür?

  3. PTT kargo resmi olduğu için çalışma saatleri biraz erken sona eriyor ama sonucta hizmetleri güzel olduğu için problem yok ben hiç problem yaşamadım diğerlerine gore

  4. Bazı PTT şubeleri cumartesi günü kapalı oluyor en azından yarım gun olsa daha iyi olurmuş çünkü ben işlemlerimi PTT kargo ile yapıyorum seviyorum PTT kargoyu daha hızlı en azından güvenilir kaybetmiyorlar PTT kargo o konuda titiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.