Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Kargom Nerede Nasıl Öğrenebilirim?

Kargomun nerede olduğunu öğrenmek istiyorum

İnsanlar birbirilerine uzak mesafelerde ülkelerarası şehirlerarası ve hatta şehir içi her zaman bir şeyler göndermektedir. Eşya, paket, koli vb. birçok malzeme ve ihtiyaç göndermektedir. İnsanlar bu ihtiyaçlarını kendileri karşılamak zorunda kalmaları büyük olasılıkla imkânsızdır. Düşünsenize, bir şehirden diğer bir şehirde ikamet eden bir kişiye paket ulaştırmak istiyorsunuz ve yola çıktınız. 2 saat, 3 saat veya 4 saat geçti, ama hala yoldasınız. Ve araba ile gitmenize rağmen daha çok yolunuz var. Ya da bir yemek davetine gideceksiniz.

Beğendiğiniz bir elbiseyi o davette giymek istiyorsunuz. Alışveriş yapacağınız internet sitesinden çevrimiçi olarak satın aldınız. Fakat firma veya şirket sizden çok uzaklarda olabilir. Firma yetkilisi sizlere aldığınız elbiseyi yürüyerek ya da araba ile ulaştırabilir mi? Kesinlikle imkânsız bir olaydır. Bunları yapmak deli saçması olabilir ama düşünmesi bile zaman ve iş kaybı olmaktadır. İnsanlar birbirlerine ihtiyaç halinde paket teslimi yapmaları için tek bir yöntem bulunmaktadır. Uluslararası veya Ulusal Kargo Taşımacılığı yapan firma veya kuruluşlar tam bu söylediklerinizi yapmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti firmalar için önemli bir değer taşır ve özenle yapılır.

Ülkemizde yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi gerçekleştirmek ve bunların takibi yapmak amacıyla birçok firma veya şirket taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu firma veya şirketlerin her birinin portföyü farklı, teknolojik yapısı farklı ve hâkim olduğu saha genişliği farklılık göstermektedir. Gönderilerinizin durumuna göre farklı kargo taşımacılığı yapan firmaları tercih edebilirsiniz.

Kargom Nerede
Kargom Nerede

Kargom Nerede ve Nereden Yapılır?

Kargo taşımacılığı nasıl yapıldığını şu şekilde öğrenebilirsiniz.

1.PTT Kargo ile nasıl gönderi takibi yapılır?

Bir devlet kuruluşu olan Posta Telefon ve Telgraf Anonim Şirketi ülkemizin her noktasında hizmet etmektedir. PTT şubelerinden, ev ya da iş yerlerinizden kargo alımı ve gönderimi yaptırabilirsiniz. Kargonuzu PTT müşteri hizmetleri üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. Şubelerden sizlere verilen barkod numarası ile gönderilerinizin durumunu https://kargotakiptr.com/ptt-kargo-takibi-nasil-yapilir.html adresinden takip edebilirsiniz.

2. Aras Kargo ile nasıl gönderi takibi yapılır?

Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama şirketidir. 1989 yılında kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışı gönderim sağlayabilirsiniz. Randevulu ve tahsilat olarak hizmetler sunulmaktadır. Kurye çağırabilir ve SMS bilgisi alabilirsiniz. Şubelerden sizlere verilen barkod numarası ile gönderilerinizin durumunu https://kargotakiptr.com/kategori/aras-kargo adresinden takip edebilirsiniz. Aras kargo müşteri hizmetleri ile kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

3. Yurt İçi Kargo ile nasıl gönderi takibi yapılır?

Geniş yelpazeye sahip bu firma Araklı Holding tarafından 1982 yılında hayata geçirilmiştir. Kargonuzu mobil uygulama ile takip edebilirsiniz. Şubelerden sizlere verilen barkod numarası ile gönderilerinizin durumunu https://kargotakiptr.com/yurtici-kargo-takip-kargom-nerede.html adresinden takip edebilirsiniz. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile kargonuzu sorgulayabilirsiniz.

4. MNG Kargo ile nasıl gönderi takibi yapılır?

Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip bu kargo firması 2003 yılında MNG Kargo adında kurulmuştur. Şubelerden sizlere verilen barkod numarası ile gönderilerinizin durumunu https://kargotakiptr.com/mng-kargo-takip adresinden takip edebilirsiniz. Mng Kargo müşteri hizmetleri üzerinden kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

5.Sürat Kargo ile nasıl gönderi takibi yapılır?

Bu kargo hizmeti sunan firma 2003 yılında kurulmuş ve hizmete başlamıştır. Yaklaşık 700’ü aşkın şubesiyle hizmet etmektedir. Şubelerden sizlere verilen barkod numarası ile gönderilerinizin durumunu https://kargotakiptr.com/surat-kargo-takibi.html adresinden takip edebilirsiniz.

6. UPS Kargo ile nasıl gönderi takibi yapılır?

Uluslararası taşımacılıkta en çok tanınan firmalardan birisi olan UPS kargo 1988 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık 3000’e yakın çalışan ile hizmet etmektedir. Şubelerden sizlere verilen barkod numarası ile ups gönderi takip yapabilir ve durumunu https://kargotakiptr.com/ups-gonderi-takip-kargo-takip adresinden takip edebilirsiniz. Ups çağrı merkezi bilgisi için altta yer alan numarayı arayabilirsiniz.

UPS Kargo Müşteri hizmetleri: 0850 255 00 66

ups kargo gönderi yaptıysanız ve ups kargom nerede işlemleriniz için, ups gönderi takip işlemleriniz sadece UPS’in sitesinden yapılmaktadır. Bizim sitemizde kargo durumu hakkında şuanlık sorgulama yapılmamaktadır. Ups üzerinden kargo takibi ve sorgulama işlemi yapabilmek için ups kargo takip numarası bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ups kargo takip numarası için müşteri hizmetleri ile ulaşabilirsiniz. 

“Kargom Nerede Nasıl Öğrenebilirim?” üzerine 3 yorum

  1. Kargo firmalarının websitesi üzerinde kargo durumunu sorgulamak işiniz çok kolaylaştırıyor. Çünkü kargo firmalarına telefonlardan ulaşmak nerdeyse imkansıza yakın. Fakat websiteleri üzerinden rahatlıkla tek tıkla kargomuzun nerede olduğunu sorgulayabiliyoruz.

    Cevapla
  2. kargo takibi çok iyi oluyor. Çünkü bazen gelip geri dönebiliyor en azından geri dönmeden kargoya ulaşabiliyoruz.

    Cevapla
  3. Niğde de en iyi taşıyan sanırım UPS ama çalışan çok az firma var

    Cevapla

Yorum yapın