Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

MNG Kargo’nun Paketi Yanlış Adrese Göndermesi

Kargo ŞikayetleriMNG Kargo ŞikayetMNG Kargo’nun Paketi Yanlış Adrese Göndermesi
Mevlüt - Yakın zamanda oluşturuldu

6 Ağustos tarihinde Hepsiburada ®’dan ürün aldım. MNG Kargo‘ya vermişler. 09 Ağustos tarihinde dağıtıcı beni aradı yerinde misiniz diye evet dedim. İş yeri binasının aşağısına indim teslim almak için gelen giden yok. Dağıtıcıyı tekrar aradım ben Vergi Dairesi Başkanlığındayım sizi bulamadım dedi.

Ben de ben Vergi Dairesi Başkanlığında değil Vergi Denetim Daire Başkanlığındayım dedim. Yanlış yere kargoyu götürmüş. Daha sonra ilgiliyi bulamadım diye gitmiş MNG İhsaniye-Konya şubesine iade etmiş. MNG Kargo bana mesaj atıyor gönderiniz şubede 3 gün içinde gelin alın diye. İlgili şubeyi aradım bakan yok. Müşteri hizmetlerini aradım size döneceğiz dediler.

Daha sonra beşer dakika arayla MNG Kargo’dan 3 kişi aradı, aynı soruları sordular hepsine aynı cevapları vermeme rağmen en son arayan kişi kargoyu İhsaniye şubesinden almam gerektiğini söylediler. Adrese bakmadan ezbere başka bir adrese gönderiyorlar hem de ben ayaklarına gidecekmişim. Gönderiyi almıyorum iade edin dedim. Bir daha bu kargo firmasıyla çalışan hiçbir yerden alışveriş yapmayacağım.