Erdemli şubesi teslimat sıkıntısına bağlı personellerin

Kargo ŞikayetleriMNG Kargo ŞikayetErdemli şubesi teslimat sıkıntısına bağlı personellerin
Selda imal - Yakın zamanda oluşturuldu

Kargomu mesaimiz bitti markete bıraksak olur mu yoksa yarına kalır dediler yarın gelsin madem eve teslim yapamiyorsunuz dedim tabiki yalan adresimi bilmelerine ragmen kapima gelmeye usenen erinen insanlar var zaten yaptigi dupe duz p**likti neden mi cunku yarin getiririm diğer  türlü  dedi yarin oldu gelmedi simdi kargom geri mi gitmis oldu evet simdi ben bunlarin yarin agzina sicmayim da napiyim. ben şikayetimi dile getiriyorum beyefendinin numarasını da buraya yazıyorum rezil olsunlar pislikler.!! 05070144793 benim telefonlarımı açmıyorlar  bi yetkili ararda iyice bi fırçalar lütfen şu kargoculara bi düzen getirin bakın her zaman aynı yalanı söylüyorlar


1 Answers
Kargo Takip Yetkili answered 1 hafta ago

MNG Kargo şikayetiniz tamamen personel kaynaklıdır. Şikayetiniz ilgili birime ulaşınca gereken yapılacağını umuyorum. Bu tarz şeyler yüzünden internetten ürün almaya korkar olduk teslim olmayacak diye. Talebinizi iletiyorum umarım birdaha bu tarz sorun yaşamazsınız.


Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.