Aras Kargo 1 Haftadır Kurye Gelemedi

Kargo ŞikayetleriAras Kargo ŞikayetAras Kargo 1 Haftadır Kurye Gelemedi
hakkı timur ersoy - Yakın zamanda oluşturuldu

N11.com dan satın aldığım ve daha sonrasında bozulan SSD hard diski iade/değişim için firmaya göndermek üzere 23.08.2019 tarihinde saat 12:30 sıralarında Aras Kargo çağrı merkezi aracılığı ile kurye talebinde bulundum. Bugün itibariyle halen gelmediler. 65 yaşındaki annem, gün boyu evde kurye gelecek diye hapis hayatı yaşamaya başladı. Kurye geldi, gelecek diye beklerken tüm işlerimiz aksadı. Ben ise iş yerinden kuryenin gelmediğini, ne zaman geleceğine dair bilgiler almak ve vermek için sürekli çağrı merkezini arayarak vakit ve iş kaybına uğruyorum. N11.com dan aldığım ürün iadesi Aras Kargo kuryesi gelmediğinden dolayı iade hakkımın iptaline neden olacaktır. Bu durumda kargo firmasına mağduriyet nedeniyle maddi ve manevi tazminat davası açacağımı ve diğer yasal işlemleri başlatacağımı belirtmek isterim. Gereğinin yapılmasını saygılarımla rica ederim.

1 Answers
Kargo Takip Yetkili answered 2 sene ago

Şikayetinizi, https://www.araskargo.com.tr/tr/webform_aras.aspx adresinden bildirmeyi denediniz mi ? Çoğu şubeler işlerini tam yapmayabiliyor çoğu zaman.

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.