En Yakın MNG Kargo ve Kargo Takip

MNG Kargo Türkiye, şubeler ve telefon ile ilgili halka hizmet veren tüm şubelerin adres, çalışma saatleri, iletişim bilgileri ile ilgili bilgileri bulabilir. Aşağıdaki şehir listesinden aradığınız şehri seçerek şube bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

MNG Kargo müşteri hizmetlerine 444 0606’dan ulaşabilirsiniz. Aradığınız şubeyi ziyaret ederek şubenin bulunduğu şehir şubesini açarak telefon numaranızı, adresinizi ve çalıştığınız kargo şubesi hakkında bilgi alabilirsiniz. saatler.

Müşteri Hizmetleri: 444 0606
Haftaiçi Çalışma Saatleri: 08:30-18:00
Cumartesi Çalışma Saatleri: 08:30-14:00

You May Also Like

About the Author: admin

1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

2 Comments

  1. mng kargo sevdiğim kargolardan biridir eve kadar getiriyorlar diğer kargolar inanın evde yoksunuz diyip gidiyor müşteri hizmetleri bile umrunda değil evde değilsinizdir diyo, bazende kapının önüne in diyo ben alıyorum. Ben sokaktamı oturuyorum ya eve teslim değilmi bu ?

  2. MNG kargo da bazen problemler yaşatıyor yoğunlukları mi çok bu kargocularin anlamiyorum ama MNG kargoda sürekli sorun yok arada oluyor onun haricinde MNG kargo bana göre iyi kalıyor digerlerinden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.