En Yakın MNG Kargo ve Kargo Takip

MNG Kargo Türkiye, şubeler ve telefon ile ilgili halka hizmet veren tüm şubelerin adres, çalışma saatleri, iletişim bilgileri ile ilgili bilgileri bulabilir. Bu yazının en sonundan kargonuzu takip edebilirsiniz.

MNG Kargo

MNG Kargo müşteri hizmetlerine 444 0606’dan ulaşabilirsiniz. Aradığınız şubeyi ziyaret ederek şubenin bulunduğu şehir şubesini açarak telefon numaranızı, adresinizi ve çalıştığınız kargo şubesi hakkında bilgi alabilirsiniz. saatler.

Müşteri Hizmetleri: 444 0606
Haftaiçi Çalışma Saatleri: 08:30-18:00
Cumartesi Çalışma Saatleri: 08:30-14:00
MNG Kargo sorgulama işlemini gerçekleştirmenin bir diğer yolu da MNG Kargo ile iletişime geçmektir. MNG Kargo takip numarasını herhangi bir sebepten dolayı bilmiyorsanız veya herhangi bir sebepten dolayı internet erişiminiz yok ise, MNG Kargo’yu telefonla arayarak hattaki görevliye kimlik bilgilerinizi verebilir ve MNG Kargo sorgulama işleminden faydalanabilirsiniz.

 

MNG Kargo Takip

Alttaki bölüme kargo takip numaranızı yazıp açılan pencereden kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kargotakiptr.com - MNG Kargo Takip


You May Also Like

About the Author: admin

1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

10 Comments

  1. mng kargo sevdiğim kargolardan biridir eve kadar getiriyorlar diğer kargolar inanın evde yoksunuz diyip gidiyor müşteri hizmetleri bile umrunda değil evde değilsinizdir diyo, bazende kapının önüne in diyo ben alıyorum. Ben sokaktamı oturuyorum ya eve teslim değilmi bu ?

  2. MNG kargo da bazen problemler yaşatıyor yoğunlukları mi çok bu kargocularin anlamiyorum ama MNG kargoda sürekli sorun yok arada oluyor onun haricinde MNG kargo bana göre iyi kalıyor digerlerinden

  3. MNG en çok sıkıntı yaşadığım kargo şirketi. Çoğu zaman gelmiyorlar ve adıma gelen kargoları geri iadeye gidiyor. Haberim olsa gidip alıyorum ama bazen elimde takip numarası filan olmuyor o zaman geri yolluyorlar

  4. Mng kargo bence Türkiye’de faaliyet gösteren en kötü kargo firması. Gün içinde dağıtıcı yetiştiremediği ürüne evde yoklardı deyip geçiyor eve bile gelmiyor. Okulun adresini verdim. 400 kişilik okula bile kargoyu getirmeden evde yoktular diyor. MNG kargo pişmanlıktır. Mng kargo ile anlaşmalı satıcılardan alışveriş yapmayın arkadaşlar

    1. Benzer şekilde bir olay benim de başıma gelmişti. Tüm gün izin alıp evde beklememe rağmen, “geldik evde kimse yoktu” diyerek yalan söylemişlerdi. O günden beri kullanmıyorum MNG kargo’yu

  5. Mng kargo diğer kargo şirketlerine göre daha avantajlı olduğunu düşünüyorum zamanında ve gerektiğinde bilgi veriyorlar anlık olarak kargo takip etme özelliği de güzel. Telefonuma smsde atıyorlar kapıya kadarda getiriyorlar en azından bizim şubemizdeki mng kargo güzel.

  6. En sevdiğim kargo şirketleri arasında MNG kargo geliyor. Kargolarımı sorunsuz zamanında getiriyorlar. Kargo takiplerini de anında sisteme işliyorlar. Tavsiye ettiğim bir kargo şirketi.

  7. Bu zamana kadar mng kargo teslimatı ve müşteri hizmetlerinde hiç bir sıkıntı yaşamadım. Başarılı bir sirket. MNG Kargonun takibinide kolaylıkla yapabiliyorum. Daha sıkıntı yaşamadım ben şahsen.

  8. MNG kargo ile bir çok kez kargo gönderimi yapıyoruz hiç sorun yaşamadan teşekkürler. Ayrıca burada MNG Kargo’nun takibinide yapabiliyorum güzel hizmet keşke birde gelen kargoları zamanında getirseler iyi olacak da 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.