Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras kargo, insanların eşyalarını bir yerden diğerine güvenli bir şekilde taşımasına olanak sağlayan bir kargo taşımacılık şirketidir. Kargo, içerdiği malların ve belgelerin taşınması anlamına gelir. Çağrı merkezi Aras kargo müşterilerinin kargolarının güvenli bir şekilde doğru yere ulaşıp ulaşmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca elinizde kargo taşımacılığı için verdiğiniz konşimento ile siteyi kontrol edebilirsiniz. Konşimento, kargo ürününüz için Aras Kargo tarafından verilen kargo takip numarasıdır.

Kargo ürününü takip etmek için bir konşimento numarası gereklidir. Kargo taşımacılığı için Çağrı Merkezi’ni arayarak, kargo teslimatını tamamlayarak, kargoyu kesen kargoyla ilgili şikâyette bulunarak kargoyu tamamlama gibi birçok konuda çağrı merkezi çalışanlarının temsilcileri ile konuşarak tüm kargo taşımacılığı konularında destek alabilirsiniz. Aras Kargo şirketinin 444 telefon numarası bulunuyor.

Aras Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası
444 25 52


Kargo Takip Sayfası Son Güncelleme Saati: 25.02.2021

Diğer Konular

Yazar Hakkında: Kargo Takip Admin
1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

1 Yorum

  1. Takip yapılacaksa kargoyu teslim ederken size verilen makbuzu kesinlikle atmayın. Üzerindeki numaraya ihtiyacınız olacak. Aksi takdirde baya bir problem çıkıyor. Basit bir nedenle kargonuzun takibini kaçırabiliyor gereksiz yere beklemek zorunda kalabiliyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.