Kargo Takip, Kargo Gönderi Takip

Mng Kargo TakipAras Kargo TakipPTT Kargo TakipTrendyol Kargo TakipSürat Kargo TakipYurtiçi Kargo Takip

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras kargo, insanların eşyalarını bir yerden diğerine güvenli bir şekilde taşımasına olanak sağlayan bir kargo taşımacılık şirketidir. Kargo, içerdiği malların ve belgelerin taşınması anlamına gelir. Çağrı merkezi Aras kargo müşterilerinin kargolarının güvenli bir şekilde doğru yere ulaşıp ulaşmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca elinizde kargo taşımacılığı için verdiğiniz konşimento ile siteyi kontrol edebilirsiniz. Konşimento, kargo ürününüz için Aras Kargo tarafından verilen kargo takip numarasıdır.

Kargo ürününü takip etmek için bir konşimento numarası gereklidir. Kargo taşımacılığı için Çağrı Merkezi’ni arayarak, kargo teslimatını tamamlayarak, kargoyu kesen kargoyla ilgili şikâyette bulunarak kargoyu tamamlama gibi birçok konuda çağrı merkezi çalışanlarının temsilcileri ile konuşarak tüm kargo taşımacılığı konularında destek alabilirsiniz. Aras Kargo şirketinin 444 telefon numarası bulunuyor.

Aras Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası
444 25 52

“Aras Kargo Müşteri Hizmetleri” üzerine 2 yorum

  1. ARAS eskiden önem taşırdı. En iyi idi. Şimdi dökülüyor, toplayan yok. Peşpeşe drt gönderide Dört sorun. !!! Hem de sorunlar giderek artıyor.

    Cevapla
  2. Takip yapılacaksa kargoyu teslim ederken size verilen makbuzu kesinlikle atmayın. Üzerindeki numaraya ihtiyacınız olacak. Aksi takdirde baya bir problem çıkıyor. Basit bir nedenle kargonuzun takibini kaçırabiliyor gereksiz yere beklemek zorunda kalabiliyorsunuz

    Cevapla

Yorum yapın