Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo Türkiye’nin lider kargo taşıyıcılarından biridir. 1979’da pazarda dağıtım ve pazarlama olarak yer almaya başladı. Bugünden itibaren 35 yaşında olacak ve 35 yıldır herhangi bir sorun yaşamaya devam edecek. Guru yüzlü müşteri hizmetlerine ek olarak, asistanlar sizin için pratik çözümler bulmaya çalışıyor. Bugün 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 844 şube, 3.000 filo, uzman kadrolu kargo ile 9000 personel, her gün 400 bin kişiye ulaştırılmaktadır.

Aras Kargo Sabah açılış 08:30-18:00 olmaktadır. Belirtilen saatler içersinde kargo alımı ve teslimi yapabilirsiniz.

Aras Kargo Hafta sonu sabah açılış  saati 08:30-13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri kargo şubeleri kapalı.


Kargo Takip Sayfası Son Güncelleme Saati: 25.02.2021

Diğer Konular

Yazar Hakkında: Kargo Takip Admin
1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

1 Yorum

  1. Aras Kargo cumartesi günleri 13:00’e kadar açık gibi gözüküyor ama özellikle küçük beldelerde cumartesi telefon ettiğinizde iş çıkmasın diye açmamayı tercih ediyorlar. Geçen hafta ikinci kez başıma geldi; bir kez daha olursa şikayet edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.