En Yakın Yurtiçi Kargo ve Kargo Takip | Kargo Takip, Kargo Hakkında Bilgiler

En Yakın Yurtiçi Kargo ve Kargo Takip

Türkiye, tüm şubelerinde hizmet vermenin Yurtiçi Kargo ve genel olarak şubeler telefon, adres, çalışma saatleri, iletişim bilgileri hakkında bilgi edinebilir. Aşağıdaki şehir listesinden aradığınız şehri seçerek şube bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sayfamızdan kargo takibi yapabilirsiniz. Alt bölümde yurtiçi kargo için kargo takip bölümü yer almaktadır. Kargo takip numaranızı biliyorsanız yazmanız yeterlidir.

İbrahim Arıkan tarafından Arıkanlı Holding çatısı altında kurulmuştur. Türk kargo, Türkiye’nin ilk markası. Başlangıçta Türkiye, KKTC firmasının ardından 1996 yılından bu yana yurtdışına sevkiyat gerçekleştirmektedir.

Kargo Takip

Yurtiçi kargo takip numaranızı üstteki bölüme yazın ve Takip Et yazısına tıklayın. Kargonuz hakkında bilgiler ekranınıza gelecektir.

Bunca kargo şirketleri hakkında şikayet varken merakla beklediğiniz kargonun durumu hakkında bilgi almak ihtiyaç haline geldi. Kargo takip sistemi yıllardır kullanılıyor. Bu şekilde hem çalışanların yükünü hemde telefon trafiğini azaltmış olunuyor. Bu durum müşteri için çok daha iyi oluyor.

Yurtiçi Kargo Takip

Diğer kargo şirketlerinde de olduğu gibi yurtiçi kargo’da kargo takip sistemini yıllardır kullanmaktadır. Peki yurtiçi kargo takibi nasıl yapılır ?

Kargo takibini yapmak için gönderiyi teslim ettiğinizde personelin size verdiği kağıdı kaybetmemeniz çok önemlidir. Çünkü o kağıdın üzerinde kargo takibi yaparken kullanacağınız gönderi numarası bulunuyor. Bu numara ile kargo takibi yapabilirsiniz.

Kargo takibi yapabilmek için sayfanın biraz üstünde kargo takip bölümünden veya yurtiçi kargonun kendi sitesi olan bu bağlantıyı kullanabilirsiniz; https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula adresine girip, personelin size verdiği kargo takip numaranızı ortadaki boş alana yazmak. Daha sonra kargonuz hakkında detaylı bilgi ekrana gelecektir. İnternetten yaptığınız alışverişde size verilen kargo takip numarası içinde bu adresden sorgulama yapabilirsiniz.

Not: Gönderiniz şubeye ulaştıktan sonra adresinize getirilmesini beklemeden, şubeye gidip kendiniz hızlıca teslim de alabiliyorsunuz. Kargoyu sadece kargo sahibi alabilir ve kargo sahibinin kimliği gerekmektedir.

Yurtiçi kargo şikayet bildirmek için üst menüde gördüğünüz Kargo Şikayet alanından gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine 444 9999 no’lu telefondan ulaşabilir, aradığınız şubeyi ziyaret edebilir, şubenin bulunduğu şehir sayfasını açarak aradığınız kargo şubesi, telefon numarası, adres ve çalışma saatleri

Müşteri Hizmetleri: 444 9999
Haftaiçi Çalışma Saatleri: 09:00-18:00
Cumartesi Çalışma Saatleri: 09.00-16.00

You May Also Like

Yazar Hakkında: Kargo Takip Admin

1990 Doğumluyum. Birçok sitede farklı kategorilerde yazarlık yapmaktayım. Kargotakiptr sitesinde kullanıcılara ulaşamadıkları bilgilere kolay ulaşmaları amacı ile paylaşımlar yapmaktayım. Bilgiler tamamen tarafımdan araştırılarak, bilgi alarak yazılmaktadır.

5 Comments

  1. Türkiye’deki kargo sistemi ne yazıkki henüz istenen seviyede değil. Teknoloji varlığına rağmen çalışan kargo elemanlarının birçoğu profesyonellikten uzak hareket ediyor. Ne yazıkki Yurtiçi Kargo ile çok olumlu tecrübelerim yok. Şirketimle anlaşmalı olduklarından kullanmak zorundayım, ama hiç iyiye gidiş yaşayamıyoruz

  2. Uşak’da yaşıyorum. Yaşadığım şehirde en iyi işleyen kargo yurtiçi. Tabi ki o da yeterli seviyede değil. Kötünün iyisi diyebiliriz.

  3. Türkiye’de kargo sistemi hep sıkıntılı hem sorunlu. Bir dönem yurtiçi ile sıkıntı yaşıyordum, şu aralar mng kargo çok sıkıntılı. Çalışan sayısı az yetersiz geliyor, dağıtımlar düzenli yapılmıyor. Kaldı ki çok büyük bir şehirde de oturmuyorum.

  4. Yurtiçi kargo Niğde de şube sayısını artırdı. Artık çok daha hızlı ve kaliteli hizmet veriyorlar. Yurtiçi kargo evde bulamasa dahi arıyor. Olması gerektiği gibi çalıştıkları için artık seviyorum yurtiçi kargoyu

  5. kargo firmalarınin her birinin sıkıntıları var ama genel olarak çoğu kargo firmaları hizmetlerini daha iy duruma getiriyor. ama şunu söyleyebilirim taşıma işini pahalıya yapıyorlar. onun için PTT kargo daha uygun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir haberimiz var,

 

Kargo, ürünleriniz hakkında şikayetleriniz için “Kargo Şikayet” alanı oluşturduk.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayetlerinizi menüde bulunan Kargo Şikayet alanına oluşturabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede ilgili kargo firmasına iletilecektir.

 

Kargo firmaları ile ilgili şikayet yazmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.